REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.12.07, godz. 09:37, Rauer / as.com

Carrión: Jestem zadowolony z naszej postawy

Fot. as.com

Trener Melilli, Luis Carrión, stawił się na konferencji prasowej po rewanżowym meczu 1/16 finału Copa del Rey z Realem Madryt. Poniżej zamieszczamy zapis wypowiedzi hiszpańskiego szkoleniowca.

– Mecz rozpoczęliśmy naprawdę dobrze, udawało się nam szybko odzyskiwać piłkę. Ale po pierwszej bramce podłamaliśmy się i wszystko się posypało. Odkąd Real Madryt był już na prowadzeniu, to grało im się łatwiej i przyjemniej. Teraz przed nami niedzielny ligowy mecz z Villanovense. Mamy szeroki skład i mam nadzieję, że wystarczająco odpoczniemy. Przed nami jeszcze powrót do Melilli, a to nic łatwego.

– Wspomnienia z tej edycji Copa del Rey będą takie, że byliśmy odważni. Nie chciałem, abyśmy w dwumeczu z Realem Madryt ograniczyli się tylko do ciągłej obrony we własnym polu karnym. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno w pierwszym meczu, jak i w rewanżu dostaliśmy lanie. Chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony, jako drużyna, która chce walczyć i się nie poddaje. Ogólnie jestem zadowolony z postawy mojej drużyny.

– Wielkie podziękowania dla naszych kibiców, którzy przyjechali aż tutaj. Mam nadzieję, że dobrze się bawili oglądając swoją Melillę tutaj, na Bernabéu.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Copa del Rey 2018/19

Komentarze

2018.12.07, godz. 13:58, Uberaman
jak lwia większość zespołów kopiąco-bunkrujących. Graliśmy świetnie do pierwszego gola rywala. No tak to jest jak się nastawia na wybijanie piłek i kopanie po nogach. jak trzeba wyjść z akcja, poszukać bramki to wychodzą drewienka. Oczywiście obrażone na wszelkie niekonwencjonalne zagrania, z odrobina magii czy finezji.

W sumie co się dziwic, oni pewnie takich rzeczy nie moga widzeć więc jak zobacza czuja sie osmieszeni i obrażeni :))

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama