REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.12.06, godz. 19:01, Mateo / Realmadrid TV

Valverde: Po pierwszym golu spotkanie się otworzyło

Fot. Getty Images

Urugwajczyk udzielił po meczu krótkiego wywiadu dla Realmadrid TV, w którym opowiedział o swoich wrażeniach ze spotkania. Do tego pogratulował Franowi Garcíi i Fidalgo debiutów w pierwszym zespole Królewskich.

– Początek meczu trochę nas kosztował, ale po pierwszym golu spotkanie się otworzyło, częściej wyprowadzaliśmy kontrataki. Na połowie rywali zostawało dużo miejsca i staraliśmy się to jak najlepiej wykorzystać.

– Kiedy strzelasz pierwszego gola, mecz się otwiera, to działa w obie strony. Na szczęście otworzył się dobrze dla nas. Z przodu mieliśmy trzech szybkich napastników, którzy dzisiaj błyszczeli, i staraliśmy się wykorzystać ich umiejętności.

– Niektórzy zawodnicy mogą liczyć na mniej minut, ale zawsze staramy się trenować na maksimum i dorzucić coś od siebie, żeby drużyna czuła się dobrze. Trzeba być na najwyższym poziomie.

– Gratuluję Franowi Garcíi i Fidalgo, ponieważ obaj rozegrali znakomite spotkanie. Niech się cieszą tym dniem, ponieważ nie na co dzień można zadebiutować w pierwszej drużynie Realu Madryt. Muszą dalej walczyć i pracować, tak jak do tej pory. Jeśli to zrobią, będą na właściwej drodze.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Copa del Rey 2018/19

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama