REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.11.10, godz. 21:01, Leszczu / twitter.com

Carvajal: Ani nie mam oferty, ani bym jej nie zaakceptował

Fot. Twitter

Do ciekawej potyczki słownej doszło wczoraj po południu na Twitterze. W nocy w El Chiringuito, popularnego programu emitowanego w stacji MEGA Pipi Estrada poinformował o ofercie z Premier League dla Daniego Carvajala. Zawodnik Realu Madryt miał „nie powiedzieć nie”. O wypowiedzi dziennikarza poinformowano także na twitterowym profilu programu, gdzie pojawił się najważniejszy cytat wypowiedzi jednego z gości programu.

Kilkanaście godzin później na doniesienia dotyczące domniemanej oferty zareagował sam piłkarz. „Ani jej nie mam, ani bym jej nie wysłuchał, dlatego nie trzeba odpowiadać. Wyjaśniam ci, ponieważ musieli cię źle poinformować. 😉👋”. Dziennikarz szybko się zreflektował i odpisał: „Dani, to prawda, że wiele razy otrzymujemy interesujące informacje, powodują zamieszanie… Nigdy nie działam z zamiarem zrobienia komuś krzywdy, tym bardziej tobie, jesteś szlachetnym gościem. Życzę wszystkiego najlepszego. W życiu nigdy nie wiemy, gdzie możemy skończyć. Uściski, geniuszu 🧞‍♀️”.

Nieco ponad miesiąc temu opublikowano wywiad z obrońcą Królewskich, w którym piłkarz mówi między innymi o swojej przyszłości. Carvajal powiedział wtedy: „Jasno wiem, że chcę zagrać w Premier League. To doświadczenie, które bardzo chciałbym przeżyć. Nie chcę mieć po karierze takiego wbitego ciernia z powodu tego, że tam nie zagrałem. Jednak oczywiście, z drugiej strony chcę też zakończyć karierę w moim klubie, bo to też coś pięknego. Do tego Katar, Chiny… Nie oszukujmy się, chodzi o pieniądze. Ja chciałbym przeżyć Premier League, ale jeszcze zobaczymy”.

REKLAMA

Komentarze

2018.11.11, godz. 10:41, MrKrzysiek97
Zostaje z nami.
2018.11.11, godz. 01:20, RastaMadridista
Dani, a ja myślałem, że zostaniesz naszym kapitanem...
2018.11.11, godz. 00:46, Robsontr
Dwa lata i droga wolna, niech spełnia facet marzenia, my mamy następców.
2018.11.10, godz. 23:37, Egooo
Odriozola jest aktualnie trochę gorszy ale tyle młodszy że będzie mieć szansę być zdecydowanie lepszy jak Dani , a pamiętajmy że jest Hakimi więc mamy obsadzone spokojnie
2018.11.10, godz. 21:27, MaCiesz
Na chwilę obecną nie ma mowy o odejściu Carvajala, ale jeżeli Hakimi będzie dalej się tak rozwijał w BvB a został tam wypożyczony na dwa lata, a Odriozola będzie dostawał kolejne szanse to myślę, że nie będzie to duży problem skoro tak marzy o zagraniu w Premier League.
2018.11.10, godz. 21:05, huskyAsky
Dani musi zostać !

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama