Oceny zawodników po meczu z Viktorią

Jak grali nasi?

Real Madryt pokonał na wyjeździe Viktorię Pilzno 5:0. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili: Banan, El Jarek, Klatus, Kristobal, Leszczu, Mateo i Piwwwko. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6. W wystawianiu not udział wzięło także 444 użytkowników.

Nagrodę dla oceniających sponsorowaną przez sklep internetowy PodStadionem.pl – 50 złotych do wydania w tymże sklepie – wygrywa LvkiUKF. Prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy ([email protected]).

Thibaut Courtois
Wreszcie otrzymał szsansę w Lidze Mistrzów i dobrze się spisał. Po raz drugi z rzędu zachował czyste konto, jednak należy pamętać o tym, ze zawodnicy Viktorii nie stworzyli zbyt wielu groźnych okazji. Belg zanotował solidne i spokojne spotkanie.

Álvaro Odriozola
Nie zagrał tak dobrze jak w dwóch poprzednich starciach. Na początku meczu parę razy się pogubił, ale później z minuty na minutę było coraz lepiej. W drugiej połowie przerwał jedną z najgroźniejszych akcji Viktorii. Jest w niezłej dyspozycji.
Nacho
Wychowanek miał dużo szczęścia, już w pierwszych minutach mógł bowiem zdobyć bramkę samobójczą. Grał dość spokojnie, jednak przytrafiło mu się kilka błędów. Mimo wszystko nie zawiódł.
Sergio Ramos
Kapitan Królewskich znów nieco namieszał w mediach, a to za sprawą ostrego starcia z Milanem Havelem. Przy bardziej uważnym arbitrze czy nawet systemie VAR mógłby nawet wylecieć z boiska i szybko osłabić zespół. Poza tym grał dosyć dobrze, choć nie był to bezbłędny występ.
Sergio Reguilón
Na dobre zadomowił się w wyjściowym składzie i ponownie nie zawiódł. Podobnie jak cały zespół potrzebował trochę czasu, by wejść na odpowiednie obroty. Zakończył mecz bez asysty, jednak miał bardzo duży udział przy czwartym golu.
Casemiro
Miał bardzo słaby początek, ale w porę zaczął być solidną zaporą w środku pola. Dobry występ potwierdził trafieniem i wreszcie zrobił różnicę także pod bramką przeciwnika.
Toni Kroos
Nareszcie. W tym sezonie u Niemca dość duży regres był widoczny w wielu meczach, ale wczoraj zanotował zdaje się najlepszy od dawna występ w białej koszulce. Zanotował asysty przy dwóch pierwszych bramkach, a potem sam wpisał się na listę strzelców. Brawo!
Lucas Vázquez
Znów zagrał dziwne spotkanie. Z jednej strony szukał gry, angażował się w obronie i ataku. Zanotował też dużo strat i ostatecznie jako jedyny stricte ofensywny gracz pierwszego składu zakończył potyczkę bez gola ani asysty. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że jego bramka powinna zostać uznana.
Dani Ceballos
Zastąpił w jedenastce Lukę Modricia i nie spisał się źle. Nie pokazał pełni swoich umiejętności, brakowało trochę błyskotliwości, ale też nie było widać, by odstawał od pozostałych. Często wracał po piłkę, by pomóc obrońcom w jej rozegraniu. Dość spokojny i niezły występ Hiszpana.
Gareth Bale
Teoretycznie zaczął spotkanie na lewej stronie, ale szybko zaczął szukać sobie pozycji w różnych sektorach boiska. Zakończył mecz z bramką i asystą, jednak jego statystyki mogły być jeszcze bardziej imponujące. W drugiej połowie rywali uratowała poprzeczka. Czekamy na ustabilizowanie formy i podobne występy z nieco bardziej wymagającymi przeciwnikami.