REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.11.07, godz. 23:39, Kristobal / Movistar+

Casemiro: Dzięki temu wynikowi złapiemy pewność siebie

Fot. Getty Images

Casemiro, jeden z dzisiejszych zdobywców bramek dla Królewskich, rozmawiał z dziennikarzami w strefie mieszanej. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi Brazylijczyka.

– To był dla nas ważny mecz. Wiedzieliśmy, że oni od początku będą chcieli nas naciskać i dobrze przeszliśmy przez ten moment. Potem szybko strzeliliśmy dwa gole i przychodziły kolejne okazje, które na szczęście udawało się wykorzystywać. To ważny wieczór, szczególnie dla nas, bo zdobyliśmy pięć bramek.

– Bez wątpienia dzisiejszy wynik posłuży nam, by złapać nieco pewności siebie. Byliśmy dziś bardzo kreatywni, a piłka się nas słuchała. Mieliśmy okazje, by strzelić więcej niż pięć goli. Teraz myślimy już tylko o weekendowym meczu z Celtą.

– Wiemy, że Real Madryt to najbardziej wymagający klub na świecie. Zawsze liczymy, że nasi kibice będą nas wspierać, ale oni też dużo oczekują. Musimy na każdy mecz wychodzić maksymalnie zaangażowani i maksymalnie skoncentrowani, by zawsze wygrywać.

– Czy Solari zostanie do końca sezonu? To nie my jesteśmy odpowiedzialni za zatrudnianie i zwalnianie trenerów. Ludzie mogą mówić, co chcą, ale to nie nasza sprawa. My podchodzimy do Solariego z dużym szacunkiem i oczywiście, jeśli będzie mu dobrze szło, to czemu by nie dać mu szansy? To jednak nie jest pytanie do nas, piłkarzy. My jesteśmy tylko zawodnikami.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2018/19

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama