REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.11.07, godz. 23:02, El Jarek / Movistar+

Odriozola: Jedynym sekretem na trudny czas jest praca

Fot. Getty Images

Álvaro Odriozola po meczu z Viktorią Pilzno udzielił wywiadu na murawie telewizji Movistar+. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika Realu Madryt z tej rozmowy.

– Kolejne dobre spotkanie? Nie można teraz prosić o więcej. To wspaniały wieczór i potrzebowaliśmy takiego meczu, by nabrać jeszcze większej pewności siebie. Wchodzimy w dobrą dynamikę wyników i to na pewno mocno się nam przysłuży. To zwycięstwo z cyklu tych w stylu balsamu, które pomoże nam w przygotowaniu się na niedzielę. To pomaga odwrócić nam ostatnią sytuację. Cieszymy się, bo poza ustawieniem sobie sprawy awansu zbieramy tu też bardzo dobre odczucia.

– Gwizdy kibiców? Kibice zawsze są suwerenni i zawsze trzeba ich szanować. Nam pozostaje dalsza pracować, bo to jedyny sekret na czas, w którym wszystko jest trudne. Pozostaje tylko praca i nabieranie pewności siebie, bo jakość tej grupy jest poza wszelkimi wątpliwościami. Próbujemy to odwrócić i dzisiaj jesteśmy bardzo zadowoleni.

– Solari na dłużej? Nie myślimy o takich rzeczach. My skupiamy się na treningu, dawaniu z siebie 100%, rywalizowaniu i wygrywaniu meczów niezależnie od tego, kto nas prowadzi. Jesteśmy do śmierci z naszym trenerem, a teraz jest z nami Solari. Swego czasu był wspaniałym zawodnikiem, a teraz jest wielkim trenerem i jesteśmy razem z nim.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2018/19

Komentarze

2018.11.08, godz. 09:04, MrKrzysiek97
Szkoda że od początku sezonu nie pracowaliście ale oby teraz było lepiej.
2018.11.07, godz. 23:24, slomek616
Niesamowite przyspieszenie ma ten chłopak :D
Szkoda, że jego wejścia są tak rzadko używane,, jestem bardzo ciekaw jego rywalizacji z Danim gdy wróci po kontuzji.

PS: Druga flanka też bdb. Aż dziw bierze, że Reguillon był dwa razy wypożyczany z Castilli bo nie łapał się do składu przez Quezadę.
Futbol jest strasznie przewrotny.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama