REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.10.13, godz. 20:04, Banan / marca.com

Amancio: Myślę, że krok po kroku wszystko się wyprostuje

Amancio Amaro to jedna z legend Realu Madryt. W barwach Królewskich rozegrał on 471 oficjalnych meczów i strzelił 155 goli. Galisyjczyk udzielił ostatnio dziennikarzom Marki kilku wypowiedzi na temat bieżących spraw w obozie ekipy Julena Lopeteguiego.

– Real Madryt przechodzi obecnie przez trudne chwile, ale nie uważam, by było się czym martwić. Kilku zawodników jest w słabszej formie, ale w Barcelonie dzieją się teraz podobne rzeczy. Myślę, że krok po kroku wszystko się naprostuje.

– Trzeba być cierpliwym wobec Lopeteguiego. Ostatnie wyniki nie były dobre, ale to trener o wielkich umiejętnościach. Jestem przekonany, że odwróci tę sytuację.

– Patrząc na statystyki, oczywistym jest, że po erze Del Bosque hiszpańscy szkoleniowcy nie zdobywali trofeów z Realem. Trenowanie Królewskich jest niezwykle trudne, ponieważ wymagania są niesamowicie duże. Myślę jednak, że Hiszpan mimo wszystko nie jest w gorszej sytuacji niż ktoś zza granicy.

REKLAMA

Komentarze

2018.10.14, godz. 10:55, krzysiekchorzow
Oczywiście, że się wyprostuje.
Ludzie drą szaty jakby Real się kończył, a potrzebna jest zwyczajna cierpliwość. To dobrze, że takie kluby jak Real czy Barça też przegrywają. Zawsze to coś ciekawego w piłce.
Pamietajmy że liga nadal jest bardzo wyrównana. Wszystko jest możliwe.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama