REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.10.13, godz. 18:59, Banan / elespanol.com

Mayoral: Nigdy nie wolno wątpić w Real Madryt

Fot. Getty Images

Borja Mayoral, który obecnie jest wypożyczony z Realu Madryt do Levante, był gościem audycji El Transistor na antenie Onda Cero. Młody napastnik wypowiedział się na temat bieżących spraw w ekipie Królewskich oraz młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii.

– Każdego roku mówi się, że Real Madryt nie strzela goli... To wielka drużyna, która zawsze przechodziła przez podobne chwile, a nawet gorsze. Wszyscy wiemy, jakim potencjałem dysponuje ten zespół i do czego jest zdolny w ofensywie. Jestem pewien, że wkrótce Los Blancos zaczną znów trafiać do siatki i grać dobrze. Mam jednak nadzieję, że dojdzie do tego po spotkaniu z Levante. Tak czy inaczej, nigdy nie wolno wątpić w Real Madryt.

– Nie jestem tym zawodnikiem, co zawsze. Od momentu zmiany drużyny musiałem dostosować się do innego stylu gry. Zachowuję spokój i jestem zadowolony z wypożyczenia do Levante. Wszystko się zaczęło dobrze, najpierw grałem, potem trochę rzadziej, ale nie przyszedłem po to, żeby grać absolutnie wszystko, lecz po to, by stawać się lepszym piłkarzem, uczyć się i pomóc zespołowi w spełnieniu celu.

– Czy Asensio i Ceballos wrócą do kadry U-21? Myślę, że jest zbyt wcześnie, by o tym spekulować. Jest październik, a mistrzostwa Europy są w czerwcu. Czekają nas jeszcze dwa zgrupowania. Mam nadzieję, ze Marco, Dani i Rodri będą z nami. Wydaje mi się, że z Asensio będzie najtrudniej, ponieważ jeszcze z nami nie grał oraz ma pewne miejsce w pierwszej reprezentacji. Ceballos i Rodri moim zdaniem mogliby nam pomóc. Wszyscy chcemy, by do nas dołączyli, ponieważ są dla nas ważni. Rozpoczynali z nami kwalifikacje i jestem pewien, że pojawią się na turnieju.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2018.10.14, godz. 09:10, MrKrzysiek97
Trzeba wygrać.
2018.10.13, godz. 22:02, karol250897
No właśnie wychodzi na to że w ostatnich latach gorszych chwil nie przechodziliśmy. Ile to już godzin bez gola?
2018.10.13, godz. 20:53, elo125
2 lou for real
2018.10.13, godz. 19:19, Swayze94
Bla bla bla bla.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama