REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.10.11, godz. 12:15, Piwwwko / realmadrid.com

Marcelo: Jestem gotowy niemal na 100%

Fot. realmadrid.com

Podopieczni domu dziecka z madryckiej dzielnicy Chamberí na zawsze zapamiętają dzień 10 października 2018 roku. Wczoraj placówkę zajmującą się opieką i ochroną dzieci i młodzieży ze Wspólnoty Autonomicznej Madrytu odwiedził piłkarz Realu Madryt, Marcelo. Klubowa Fundacja wdraża w Chamberí specjalny program społeczno-sportowy dla nieletnich, którzy zostali porzuceni lub mają problemy rodzinne.

Dzieci były zachwycone wizytą Marcelo, który został oprowadzony po całej placówce, rozdawał autografy, a na koniec odbył razem z podopiecznymi zabawną sesję treningową pod okiem trenerów z Fundacji Realu Madryt. Po spotkaniu Brazylijczyk udzielił kilku wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu.

– To był piękny dzień. Też byłem mały i lubiłem grać w piłkę i cieszyć się tym, tak że krótki pobyt z nimi to sposób na uszczęśliwianie mojego życia, ale również ich, ponieważ na to zasługują. Wszystkie dzieci zasługują na zabawę i oby wszystko w ich życiu było wspaniałe.

– Tych wartości nauczył mnie Real Madryt od kiedy do niego dołączyłem. Staram się przekazywać je z radością, zachowując uśmiech każdego dnia. Zamierzam odwiedzać ich częściej i być bliżej. Dziś był wielki dzień.

– Moja kontuzja? Czuję się dobrze. Jestem gotowy niemal na 100%. Bardzo ciężko pracuję, by wrócić do normalności. Trenuję normalnie. To drugi dzień, w którym pracowałem z piłką, ale jestem zadowolony z postępów. Pozostaje niewiele i przerwa na reprezentacje posłuży mi, by być gotowy na następne spotkanie.

Na oficjalnej stronie klubu możecie obejrzeć galerię zdjęć oraz krótki film z wizyty Marcelo w domu dziecka w Chamberí.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2018.10.11, godz. 17:50, remi15
otton a pamietasz kogos takiego jak ceontrao? Facet wygrywal rywalizacje z marcelo bo byl na tym samym poziomie w ofensywnie a o niebo lepszym w defensywie
2018.10.11, godz. 15:37, otton
Bawi mnie to jechanie na Marcelo, że wychodzi i nie wraca ze strony „ekspertów” od taktyki z tej strony. Gość gra w Realu od ponad 10 lat i od zawsze gra wysoko. Dla większości ekspertów z tej strony ta dekada to zapewne więcej jak połowa życia. Ale jak widać to za mało, żeby pomyśleć „hej, a może to element taktyki mieć cofniętego skrzydłowego i asekurację ze środka”. Czy wy naprawdę sądzicie, że gdyby nie był to element taktyki to ludzie zarzadzajacy klubem dawno by Marcelo zreformowali. Ludzie, którzy w odróżnieniu od was na futbolu zjedli zęby. A to że Marcelo zdarzają się babole i słaba forma to inna sprawa.
2018.10.11, godz. 14:32, zizołuł
4everMADRIDISTA
on od 10 lat gra na lewej obronie tak naprawdę nie będąc obrońcą więc spokojnie... klopsy w obronie popełniał od zawsze ale jak był w formie sportowej i fizycznej to dawał radę chociaż i tak wiadomo że największy z niego pożytek jest w ofensywie
2018.10.11, godz. 13:05, MrKrzysiek97
To dobra wiadomość.
2018.10.11, godz. 13:01, 4everMADRIDISTA
Możesz sobie być gotowy nawet na 1000%, ale dopóki nie zrozumiesz że jesteś w głównej mierze obrońcą to dla mnie masz ławkę.
2018.10.11, godz. 12:38, Madridista41014
w końcu jakaś pozytywna informacja :)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama