REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.09.16, godz. 12:47, El Jarek / as.com, marca.com

Berizzo: Krycie indywidualne to ryzyko

Fot. Getty Images

Eduardo Berizzo pojawił się na konferencji prasowej po meczu z Realem Madryt. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Athleticu z tego spotkania z dziennikarzami.

– Poza statystykami wydaje się nam, że po prostu zagraliśmy mecz, jaki zakładaliśmy. W pierwszej połowie rozgrywaliśmy piłkę inteligentnie, a w drugiej nie mogliśmy już naciskać tak samo. Po bramce na 1:1 zespół potrafił jednak odpowiednio rozgrywać ostatnie minuty. Zawodnicy pokazali dzisiaj, co potrafią.

– Krycie indywidualne? Kiedy wychodzi, wszyscy mnie chwalą, a gdy zawodzi, krytykują. To nie jest propozycja na każdy mecz, ale lubię przywiązywać zawodników do rywali, by móc panować nad piłką. To ryzyko, ale warto je podejmować. Taki występ każe nam utrzymać ten poziom w kolejnych spotkaniach.

– Obecność Kroosa pokazywała, że będą chcieli wyprowadzać piłkę od tyłu, ale nasz pressing im to uniemożliwił. Potem wprowadzili Casemiro, by wychodzić z akcjami inaczej. My odpowiedzieliśmy Mikelem Rico. Najlepsze akcje Realu brały się z wyjść z piłką stoperów lub Casemiro.

– Brak systemu VAR przy ręce Casemiro? Ogólnie nie oceniam sędziowania, a idea z systemem VAR jest godna pochwały, bo naprawia błędy sędziów. Ja jednak nie zgadzam się z tym, w jaki sposób jest to używane. Moim zdaniem należy dokonać w tym względzie zmian.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama