REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.08.12, godz. 18:45, Mateo / as.com

Butragueño: Po takim meczu wszyscy są zadowoleni

Fot. Getty Images

Dyrektor Królewskich udzielił wywiadu po zakończeniu spotkania z Milanem. Jego zdaniem drużyna pozostawiła po sobie dobre wrażenie i dała nadzieję na wywalczenie w środę kolejnego pucharu.

– Widzieliśmy wiele jakości, to był bardzo dobry mecz do oglądania. Milan chciał grać i wszyscy zaprezentowali wysoki poziom, również zawodnicy młodzi i ze szkółki. Po takim meczu wszyscy są zadowoleni.

– 13. zwycięstwo z rzędu w Trofeo Santiago Bernabéu? Podoba mi się ta liczba.

– To był dobry mecz, który da Lopeteguiemu pozytywne wnioski. Zawodnicy, którzy najpóźniej dołączyli do drużyny, otrzymali pierwsze minuty. To spotkanie wyjdzie nam na dobre przed środowym pojedynkiem. Wszyscy dali zespołowi wysoki poziom i zachowaliśmy potrzebną koncentrację, mimo wysokiej temperatury. Powtarzam, powinniśmy być zadowoleni.

– W środę zmierzymy się z wielkim rywalem. W ostatnich latach wszystkie mecze z Atlético są bardzo wyrównane. To wyzwanie i nadzieja na zdobycie kolejnego tytułu. Jedziemy tam z wielką ochotą i mam nadzieję, że będziemy odpowiednio zainspirowani, a do tego będziemy mieć odpowiednią dawkę szczęścia, które również jest potrzebne. Mam nadzieję, że wygramy.

– W ostatnich latach ta drużyna naznaczyła epokę, zdobywając cztery Puchary Europy w pięć lat. Tylko legendarna ekipa Di Stéfano była w stanie dokonać czegoś podobnego w tych rozgrywkach. Pod tym względem jestem bardzo dumny. Jesteśmy Realem Madryt i musimy aspirować do ciągłych zwycięstw.

– Symptomy w meczach pretemporady były pozytywne we wszystkich meczach. Mamy wiele talentu w środku pola, dzięki czemu możemy dominować w spotkaniach i oferować wiele wariantów. Zarówno Benzema, jak i Bale, byli bardzo skuteczni, dlatego to wszystko daje nam nadzieje.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Przygotowania do sezonu 2018/19

Komentarze

2018.08.12, godz. 20:21, MrKrzysiek97
Zobaczymy jak to będzie z Benzemą na ataku no chyba że się odblokuje i zacznie regularnie strzelać to będzie fajnie.
2018.08.12, godz. 19:04, karas123
U nas po prostu gracz w stylu Mbappe by załatwił sytuację, bo mógłby pokryć LS i teoretycznie ŚN.
2018.08.12, godz. 19:03, Rafreal
Zarząd wie że dla kibica w Hiszpanii najważniejsze jest mistrzostwo kraju dla kibica na Świecie wygrana w LM, tylko na co oni liczą że tym składem zdobędą majstra nie sądzę że są aż tak naiwni trzeba pamiętać że młodzi zawodnicy nie mają regularności dobre mecze przeplatają słabymi , nie chciałbym żeby powtórzyła się historia i liga skończyła dla nas na przełomie grudnia i stycznia.
2018.08.12, godz. 18:52, ryba229
Trudno, widocznie potrzebna jest katastrofa zeby w tym klubie wrocila normalnosc.
2018.08.12, godz. 18:46, Luźna guma
Bale był skuteczeny, ale syn Péreza Benzema nie był skuteczny.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama