REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.08.10, godz. 09:49, Leszczu / marca.com

Theo w końcu trafi do Realu Sociedad

Fot. Getty Images

Theo Hernández wreszcie zostanie dziś wypożyczony do Realu Sociedad. Wczoraj po południu obrońca miał znaleźć się na pokładzie samolotu zmierzającego do Kraju Basków, ale lot został odwołany, dlatego piłkarz udał się do San Sebastián samochodem. Pomysł trenera drużyny z Estadio Anoeta jest taki, że po porannych badaniach medycznych piłkarz po południu uda się do Niemiec, gdzie będzie mógł zagrać w dwóch meczach towarzyskich nowej drużyny – przeciwko Stuttgartowi i Freiburgowi.

Osiągnięcie porozumienia między Theo, Realem Madryt a Realem Sociedad nie było łatwe, ale ostatecznie wszystkie strony znalazły kompromis. Trener drużyny z San Sebastián nie był zadowolony z obsady na bokach obrony, dlatego postanowił wykorzystać kiepską sytuację defensora Realu Madryt. Tutaj także natrafił na problemy, jednak ostatecznie po spędzeniu kilku godzin na lotnisku Barajas zawodnik wsiadł do samochodu i wczoraj wieczorem zameldował się w Kraju Basków. Dziś obędą się jego testy medyczne, a kluby powinny oficjalnie ogłosić wypożyczenie. Saga z udziałem Theo już niedługo dobiegnie końca.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2018

Komentarze

2018.08.10, godz. 11:09, gosuralf
w zeszłych przygotowaniach przed sezonowych, Theo nieźle grał pamiętam bo oglądałem dwa mecze :D
2018.08.10, godz. 10:46, marfel
Tak jak pisałem że Theo mnie kompletnie nie przekonał tak uważam że powinien zostać bo taki klub jak Real musi utrzymać w kadrze zawodnika który może w mniej ważnych meczach zastąpić Marcelo.
Znów się zacznie łatanie luk przez Nacho. Tylko że stoperzy też mają swoje kontuzje.
Bardzo mi to przypomina odejście Moraty. Był Álvaro, odszedł, ściągnięto Mayorala. Teraz był Theo, odejdzie, będzie Reguilon. OK, może klub uważa że on da radę. Ale może być tak że przyjdą poważne mecze i Real będzie się bał go wystawiać.
2018.08.10, godz. 10:45, Szpadel
Eh, szkoda. Jednak miałem nadzieję, że zostanie. Piłkarz z dużo większymi umiejętnościami i talentem od Reguillona. Już nie mogę się doczekać jego powrotu za rok.
2018.08.10, godz. 10:36, MrKrzysiek97
Słabo się pokazał będąc u nas może tam złapie formę i wróci w przyszłym sezonie.
2018.08.10, godz. 10:22, Elejhen
@marcinnello
To nie prawda. Nie wiem dlaczego wszyscy powtarzają, że w poprzednich meczach przygotowawczych Theo prezentował się szczególnie dobrze. Chyba ktoś to napisał, a wszyscy inni łyknęli, bo sami nie pamiętają.

Ale ja pamiętam. Nie było ani dobrze, ani źle. Wypuszczenie piłki za przeciwnika i próba obiegu na szybkość - tyle pokazywał. Nie było nic więcej zachwycającego, po prostu nie było widać, że będzie tak źle.
2018.08.10, godz. 10:19, Qbaaaa
Marcinello

Mówisz poważnie ? Oglądałem wszystkie mecze Theo i za grosz zgodzić się z Tobą nie mogę 😊 Akurat wypożyczenie Theo to najlepsza wiadomości tego okienka transferowego dla kibiców Realu😊
2018.08.10, godz. 10:11, marcinnello
Poczekaj bo Regulion też lubi coś odpalić :D A na przedsezonowych meczach w 2017 Theo dużo lepiej rokował niż ten młody z Castilli. :-)
2018.08.10, godz. 10:09, katan14
Nie będę za nim tęsknić. Myślałem, że nie da się być gorszym od Danilo, ale Theo udowodnił, że są myliłem.
Już lepiej zostać z Reguilonem niż z nim.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama