REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.06.12, godz. 13:52, Leszczu / as.com

„Achraf i Mayoral są w takiej samej sytuacji”

Fot. Getty Images

Alejandro Camaño jest agentem Borjy Mayorala i Achrafa Hakimiego. Wczoraj udzielił kilku wypowiedzi włoskiemu radiu Crc, które zainteresowało się między innymi tematem zainteresowania oboma zawodnikami ze strony Napoli.

– Mayoral to bardzo ważny zawodnik. Ancelotti dobrze go zna z Realu Madryt i klub może go wypożyczyć. To taka sama sytuacja jak z Achrafem. Nie zgadza się ze mną, ponieważ wolałbym, by został w Realu Madryt i znalazł sobie miejsce. Napoli zatrudniło świetnego trenera, ale nie wiem czy interesuje się Achrafem czy Mayoralem.

– Achraf jest częścią pierwszej drużyny i ma jeszcze cztery lata kontraktu. Klub nie chc ego sprzedawać, ale może go wypożyczy na parę lat. Wolałbym, żeby został w Madrycie i walczył o swoje albo odszedł do klubu, który mógłby go potem kupić. Ostateczna decyzja i tak należy do Realu…

– Napoli? To świetna drużyna.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2018

Komentarze

2018.06.12, godz. 17:05, turotron
Powerlifter
Czy ja wiem czy ten Achraf taki ogromny ma potencjał? Dla mnie to zwykły słabeusz. Gdy Carvajal był kontuzjowany w Lm to ZZ wolał stawiać na Nacho a nawet Lucasa bo Achraf jest po prostu cienki i kiwają go jak dziecko. I nie ma co tłumaczyć tego młodym wiekiem. Alexander Arnold z Liverpoolu ma tyle samo lat a jak gra? Dobre wrzutki i gra jako podstawowy stoper a Achraf na Real jest za słaby jak odejdzie na wypożyczenie to tam też ławę będzie grzał. Wielkiej kariery nie zrobi.
2018.06.12, godz. 14:29, Powerlifter
Jak dla mnie to Hakimi na wypozyczenie, Mayoral na sprzedaż.
Odriozola i jakiś napastnik, który powalczy o 1 skład zamiast nich.
Hakimi za parę lat może walczyć o pierwszy skład, potencjal ma ogromny.
2018.06.12, godz. 13:55, aniolbezskrzydel
"Mayoral to bardzo ważny zawodnik" - w pierwszej chwili zaczęłąm się śmiać, ale po chwili refleksji uzmysłowiłam sobie, że RM nie ma żadnego napastnika poza nim i Bencem, a to już nie jest śmieszne....

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama