REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.05.17, godz. 19:30, Mateo / realmadrid.com

Dončić: Nie wiem, czy to moje ostatnie mecze w Eurolidze

Fot. Twitter

Słoweński zawodnik wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z CSKA Moskwa. Nie chciał wypowiadać się na temat swojej przyszłości i przyznał tylko, że decyzje podejmie po zakończeniu sezonu. Powiedział również, że drużyna wyciągnęła wnioski po poprzednim sezonie w Eurolidze i lepiej przygotowana podejdzie do półfinałowego starcia.

– Obecność w Belgradzie jest bardzo wyjątkowa. To był trudny sezon, dlatego tym bardziej można docenić to, że dotarliśmy do Final Four. Zwycięstwo byłoby niesamowite. Jesteśmy przygotowani, żeby spróbować wygrać Euroligę. To skomplikowane rozgrywki, ale do tej pory wykonaliśmy ogromną pracę.

– Patrząc na nasz poprzedni występ w Final Four, można powiedzieć, że wyciągnęliśmy wnioski. Zarówno drużyna, jak i ja rozwinęliśmy się od poprzedniego lata. Mamy nadzieję, że osiągniemy najlepszy możliwy wynik. Nie odczuwam presji. Będzie trudno, ale trzeba wyjść na parkiet i grać. Kiedy jesteś na parkiecie, myślisz tylko o cieszeniu się grą i dobrym występie.

– CSKA jest wielką drużyną ze znakomitymi zawodnikami. Będziemy musieli się bardzo wysilić, żeby móc ich pokonać. Jeśli chodzi o publiczność w Belgradzie, mam nadzieję, że nas będzie wspierać.

– Jesteśmy spokojni, przygotowani i bardzo zmotywowani przed jutrzejszym spotkaniem. Takie mecze są wyjątkowe. Wyjdziemy na parkiet z sercem, na maksimum i będziemy walczyć przez całe 40 minut.

– Dalej nie wiem, czy to będą moje dwa ostatnie mecze w Eurolidze. Ciągle musimy podjąć decyzję. Być może stanie się to po zakończeniu sezonu.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2018.05.17, godz. 22:26, Deadman
Pewnie się spietrał jak zobaczył że go Sacramento Kings mogą w drafcie wybrać.
2018.05.17, godz. 19:59, NoWy 7
Oby zostal...Choc patrzac na jego gre i potencjal , nie zdziwie sie jak odejdzie do NBA...Oby pokazal swoja najlepsza wersje z CSKA...

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama