REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.05.15, godz. 22:00, Mateo / http://elbernabeu.elespanol.com

Lucas Silva: Chciałbym zostać w Cruzeiro

Fot. Getty Images

Pomocnik przeżywa ostatnio dobre chwile w Cruzeiro. Zaczął w końcu przebijać się do podstawowego składu i jego rola w zespole rośnie. Ostatnio pojawił się na konferencji prasowej, gdzie wypowiadał się między innymi na temat swojej przyszłości, ponieważ ciągle jest zawodnikiem wypożyczonym z Realu Madryt.

– Nasz prezes obecnie znajduje się w Hiszpanii, ale nie tylko z powodu mojej sytuacji. Mam nadzieję, że rozwiąże się ona jak najszybciej. Ja już jasno powiedziałem, że chcę zostać. Ciągle nie znamy nowych szczegółów w tej sprawie, ale myślę, że pojawią się one w kolejnych dniach. Będzie wiadomo, czy zostanę tutaj, a może dla Realu Madryt lepiej będzie, jeśli trafię w inne miejsce…

– Przedstawiciele Realu Madryt dzwonili do mnie na początku roku, pytając o moją sytuację. Życzyli mi tego, żebym mógł grać. Moja chęć pozostania tutaj również ma znaczenie. Teraz trzeba poczekać, żeby zobaczyć, co się wydarzy w ciągu najbliższych dni.

– Niektórzy już mówili, że jestem poza Cruzeiro, ponieważ nie gram na odpowiednim poziomie i brakuje mi regularności. Przyznaję, że przeszła mi przez głowę taka myśl. To była wielka niespodzianka, że otrzymałem szansę w tak ważnym meczu w Copa Libertadores. Potrafiłem odpowiedzieć, zaczynam mieć regularność i rozwijam się wraz z drużyną. To zwiększa moje szanse, razem z moimi chęciami i odczuciami, na pozostanie w klubie. Pretemporada sprawiła, że czuje się inaczej niż w poprzednim sezonie, jeśli chodzi o siłę fizyczną. To robi różnicę. Kiedy otrzymywałem szansę, czułem się dobrze i jestem w stanie więcej wytrzymać. Dzięki temu znów zaczynam pokazywać futbol, który prezentowałem w 2013 czy 2014 roku.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2018

Komentarze

2018.05.16, godz. 09:07, MrKrzysiek97
To lepiej niech tam zostanie bo u nas dużo nie pogra.
2018.05.16, godz. 05:33, Paweł93
wgl zapominam o nim

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama