REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.12.07, godz. 08:32, El Jarek / RealMadridTV, Onda Cero

Nacho: Trener znajdzie rozwiązania na Sevillę

Fot. Getty Images

Nacho Fernández po meczu z Borussią Dortmund zatrzymał się w strefie mieszanej. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Hiszpana dla dziennikarzy radiowych i telewizyjnych.

– Przy zmianie Rafy przeszło nam wszystkim przez myśl, że na sobotę już mamy wielkie osłabienia, ale teraz uważam, że ma szanse i warianty, by spokojnie zestawić skład na Sevillę. Oczywiście jesteśmy osłabieni w obronie, ale podejdziemy do tego spotkania normalnie. Ramos i Casemiro, który może grać na środku, są zawieszeni, ale jesteśmy spokojni. Mamy dwa dni na przygotowanie tego starcia, trener znajdzie rozwiązania. Vallejo? Poczuł mały ból po treningu, mamy nadzieję, że zdąży się wyleczyć. Zobaczymy jutro na treningu.

– Dortmund to świetna ekipa. Przy 2:0 trochę odpuściliśmy i popełniliśmy błąd, który oni wykorzystali przy trafieniu na 2:1. Ogólnie jednak rozegraliśmy dobry mecz, a ekipa zaprezentowała się z dobrej strony. Te trzy punkty nic nie dały w grupie, ale są świetne dla naszej pewności siebie.

– Krytyka po złych wynikach? Chcieliśmy wygrać z Atleti i Athletikiem, ale to były trudne mecze. Zawsze akceptujemy krytykę, bo wiemy, że gramy w centrum całej uwagi, w Realu Madryt. Tu jeśli nie jesteś liderem w lidze i nie grasz w 100% dobrze, to zawsze usłyszysz krytykę. Uważam jednak, że ostatnio prezentujemy coraz lepszą grę. Mamy świetną kadrę i jesteśmy przygotowani na to, co nadchodzi.

– Losowanie? Wszyscy rywale są trudni, chociaż wiadomo, że niektórzy wydają się ciężsi od innych. Mogę jednak zapewnić, że żadna z tych ekip nie chce trafić na nas. Na końcu nie ma to znaczenia, bo jeśli chcesz zdobyć trofeum, musisz pokonać każdego.

– Transfery zimą? Nie chcę w to wchodzić. Uważam tylko, że mamy świetną kadrę, wszyscy są przygotowani i trener wierzy w nas wszystkich. Reszta to decyzje góry i trenera.

– Cieszymy się z osiągnięć Cristiano. Mamy nadzieję, że jutro dostanie kolejną Złotą Piłkę, bo to oznacza też, że drużynie idzie dobrze. Oby zdobył wiele kolejnych takich nagród. Różna skuteczność Cristiano? Nie wiem skąd się to bierze, czy to szczęście, rozgrywki, ale wiem, że Cristiano chce trafiać w każdym meczu. W końcu jego szczęście w lidze też się odmieni.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2017/18

Komentarze

2017.12.07, godz. 10:15, 19dami98
only

Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź o ZP, może zrozumiesz. ;)
2017.12.07, godz. 09:11, only1ronaldo
"bo to oznacza że drużynie idzie dobrze"

chyba dawno w tabelę nie patrzył xD

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama