REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.11.13, godz. 19:12, El Jarek / realmadrid.com

Pierwszy trening w tygodniu derbów

Fot. realmadrid.com

Królewscy mają za sobą pierwszy trening w tygodniu derbów. Na murawie pojawili się Casilla, Theo, Carvajal, Llorente, Lucas i Benzema, do których dołączyli Tejero, Manu Hernando, Dani Gómez, Cristo, Quezada, Franchu, Jaume, Óscar i Fidalgo z Castilli oraz Moha z Juvenilu A. Ta grupa pracowała nad posiadaniem piłki i rozegrała kilka minimeczów na zmniejszonej przestrzeni.

Cristiano pozostał w klubowych budynkach, a Isco dostał dzień wolny od trenera. Przypomnijmy, że wczoraj Hiszpan został zwolniony ze zgrupowania kadry przez silne stłuczenie uda. Kontuzjowani pozostają Luca, Bale, Navas i Kovačić. Kostarykanin i Chorwat wyszli na murawę, by odbyć indywidualne przebieżki.

Zdjęcia z tej sesji można znaleźć na oficjalnej stronie klubu. Jutrzejsze zajęcia rozpoczną się o 11:00. W Valdebebas spodziewani są wtedy kolejni powracający ze zgrupowań reprezentanci.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2017/18

Komentarze

2017.11.13, godz. 19:46, pomidor19
Oby CR7 bez żadnych problemów bo nie wyobrażam sobie ataku Benzema-Mayoral na derby. I oczywiście żeby wrócił nasz najjaśniejszy punkt w tym sezonie.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama