REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.10.11, godz. 09:23, El Jarek / as.com, MARCA

Navas może nie zdążyć na Tottenham

Fot. Getty Images

Okazuje się, że sytuacja Keylora Navasa może być poważniejsza, niż uważano jeszcze wczoraj. „Po meczu z Hondurasem poinformował nas o bólu w prawej stopie, więc wykonaliśmy serię badań, które poza stłuczeniem pokazały, że Keylar ma naderwanie powięzi w mięśniu obszernym przyśrodkowym i mięśniu przywodziciela w prawym udzie”, poinformował Alejandro Ramírez, lekarz reprezentacji Kostaryki.

Powięź to błona zbudowana z tkanki łącznej włóknistej zbitej, której zadaniem jest zewnętrzna osłona poszczególnych mięśni, grup mięśniowych i całej tej warstwy. Nie jest to poważny problem, ale Ramírez dodał, że skontaktował się w tej sprawie ze sztabem medycznym Królewskich oraz doktorem Niko Mihiciem, potwierdzając zwolnienie ze zgrupowania kadry. Wstępne zalecenia lekarzy to 4 dni odpoczynku i pozwolenie na odbudowanie uszkodzonej błony.

To oznacza, że Navas na pewno nie wystąpi w sobotnim starciu z Getafe i zacznie walczyć z czasem, by zdążyć na wtorkowe spotkanie z Tottenhamem. Wstępny plan zakładał grę Casilli w lidze i danie Kostarykaninowi czasu na regenerację fizyczną i psychologiczną po występach w reprezentacji. Teraz powstało pytanie, czy Keylor w ogóle zdąży odbudować się na mecz z Anglikami. On sam uważa, że bez problemu zagra w Lidze Mistrzów, ale wiadomo, że Zidane na takim etapie sezonu nie zaryzykuje zdrowiem bramkarza, jeśli nie dostanie potwierdzenia, że jest on gotowy do gry na 100%.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2017/18

Komentarze

2017.10.11, godz. 12:54, FabboCR7
Zdąrzy zdąrzy wleczy się
2017.10.11, godz. 12:29, VamosRealMadrid
Wincyj kontuzji wincyj xd
2017.10.11, godz. 10:12, real23madryt
Znowu wirus fifa...

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama