REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.09.12, godz. 22:42, Kristobal / marca.com

Nacho: Możemy dalej tworzyć historię

Fot. Getty Images

Nacho Fernández udzielił wywiadu dla oficjalnej strony FIFA przed inauguracją sezonu Ligi Mistrzów. Wychowanek Realu Madryt opowiadał między innymi o swojej przeszłości w koszulce Królewskich czy o nadziejach na ten nadchodzący sezon. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi Hiszpana.

– Od małego zawsze miałem flagi czy plakaty Realu Madryt w pokoju. Tak ja, jak i mój brat. Mieliśmy również wiele innych zespołów, bo je kolekcjonowaliśmy, ale oczywiście najważniejsze były te Hiszpanii i Realu Madryt.

– Dołączyłem do tego klubu w 2000 roku i jest to dla mnie ogromny powód do dumy. Jestem tu, gdzie chcę – w moim domu. Pamiętam, że pojechałem na testy i mnie wzięli, ale nie mogłem zostać w Realu Madryt. Wtedy wróciłem do mojej drużyny, do AD Complutense w Alcalá de Henares. Wybrał mnie jeden trener z trenerów, który teraz jest w akademii i sam Vicente del Bosque. To był dla mnie wyjątkowy dzień i mam nadzieję, że jeszcze sporo takich mnie czeka.

– Mamy szansę, aby dalej tworzyć historię. Żaden klub nie wygrał Ligi Mistrzów dwa razy z rzędu i żaden klub nie wygrał dwa razy z rzędu Klubowego Mistrzostwa Świata. My mamy tę możliwość i możemy znów dać zwycięstwo Realowi Madryt w tym turnieju. Jesteśmy naprawdę świetną grupą i jedyne, co nam pozostaje, to rozegrać dobry sezon.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2017/18

Komentarze

2017.09.13, godz. 12:13, johnykukurydza
wasza historia to przekupowanie sędziów , FIFY i UEFY
2017.09.13, godz. 11:56, johnykukurydza
bez pomocy sedziow nic nigdy real by nie wygrał, jego miejsce jest w 4 lidze , za te wszystkie oszustwa i machloje zycze wam jak najgorzej ! ten klub psuje sport

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama