REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.07.16, godz. 13:03, Mateo / okdiario.com

Álvaro Benito zostanie trenerem Juvenilu B

Fot. Twitter

W szkółce Realu Madryt tego lata doszło już do wielu zmian, a pojawiają się kolejne. Álvaro Benito został trenerem Juvenilu B. Jest to dla niego awans, ponieważ w minionym sezonie prowadził Juvenil C. Królewscy nagrodzili go za dobrą pracę, ponieważ zdobył mistrzostwo i jego zespół pozytywnie zaprezentował się na międzynarodowych turniejach, takich jak Alkass International Cup czy Puskás Cup. Wiadomość o awansie Álvaro opublikował za pośrednictwem portali społecznościowych.

Rok temu Benito również awansował i przez to będzie mógł trzeci rok z rzędu pracować z tą samą grupą zawodników. Trenował ich w Cadete A, następnie w Juvenilu C, a teraz będzie ich prowadził w Juvenilu B. Jeśli kolejny raz osiągnie z nimi sukcesy, ma szansę w kolejnym roku zająć miejsce Gutiego w zespole Juvenilu A (zakładając, że Guti obejmie wtedy Castillę).

Juvenil C natomiast najprawdopodobniej obejmie Manu Fernández, syn Manuela Fernándeza Trigo, który przez 20 lat był dyrektorem Realu Madryt. W minionym sezonie Manu pracował w szkółce Getafe i prowadził drużynę Juvenilu B. Osiągnął z nią bardzo dobre wyniki, dlatego zwrócił na siebie uwagę Królewskich.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Cantera

Komentarze

2017.07.16, godz. 20:54, slomek616
Podbijam pytanie.
2017.07.16, godz. 17:40, chopin117
a co już z byłym trenerem Juvenilu B?

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama