/ elgoldemadriz, futbolme.com

Real Madryt C - CD Cobena 1:1

Podopieczni Abrahama Garcii znów zremisowali...

Real Madryt C, wygrywając 4:0 z Santa Ana, przerwał 19 marca passę 6 remisów. Jednak w ostatnią niedzielę drużyna Abrahama Garcii znów zremisowała - 1:1 z CD Cobena. Bramkę dla Blancos strzelił Thaer w 54. minucie. Wyrównał Fran 7 minut później. Był to mecz w ramach 30. kolejki Tercera Division. Real zajmuje 14. miejsce w tabeli grupy 7. Ma 9 punktów przewagi nad strefą spadkową.

REAL MADRYT C - CD COBENA 1:1 (Thaer 54 - Fran 61).
Real C: Casilla - Rodri (70. Mario), Aníbal, Alex Gonzalez, Ismael, Aaron (84. Airon), Granero, Alex Colorado, Arroyo (75. Cedillo), Uceda, Thaer.
Cobena: Peralta - Peque, Alex, Arazola, Hontecilla, Carlos (56. Sanz), Jerry, Ruiz, Mutiu, Fran (90. Leo), Gazapo.
Sędziował: Lopez Puerta. Żółte kartki: Alex Colorado, Airon i Uceda (gospodarze) oraz Mutiu (goście). Czerwone kartki: Alex Colorado i Mutiu.