/ gazeta.pl

Ronaldo marnuje i asystuje

Brazylia wygrała z Peru 1:0 po bramce Kaki (asysta: Ronaldo)...

Brazylia wygrała 1:0 z Peru w meczu eliminacji mistrzostw świata. Jedyną bramkę strzelił w 74. minucie Kaka. Przy golu asystował Ronaldo, który wczesniej nie wykorzystal dwóch doskonałych okazji na pokonanie Oscara Ibaneza. Ronnie grał 90 minut, podobnie jak inny madridista Roberto Carlos. W drugiej połowie na boisku pojawił się Robinho, owacyjnie przywitany przez kibiców.

Skład canarinhos: Dida - Cafu, Lucio, Juan, Roberto Carlos; Emerson, Juninho Pernambucano (46. Robinho), Ze Roberto, Kaka (83. Renato); Ronaldinho; Ronaldo.

Po 12 meczach Brazylia - z 23 punktami - zajmuje drugie miejsce w grupie. Prowadzi Argentyna (25 pkt.).