REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.05.19, godz. 13:28, marthen / realmadrid.com

Llull: Postaramy się wygrać raz jeszcze

Fot. Planeta ACB

Sergio Llull wziął udział w konferencji prasowej przed półfinałami EuroLigi. Drugi kapitan madryckiego składu zapewnił, że wraz z kolegami postara się o zdobycie wymarzonego trofeum.

– Wiemy, czym jest Final Four, uczestniczyliśmy w nim już kilkukrotnie w ostatnich latach. Zobaczymy, czy to doświadczenie pomoże w utrzymaniu chłodnej głowy i prawdziwym skoncentrowaniu się na piątkowym meczu. Czeka nas bardzo wymagająca batalia przeciwko Fenerbahçe, ale drużyna jest bardzo podekscytowana i nie może się doczekać – przyznał Llull.

– Prawdopodobnie oddałbym ostatni rzut, gdyby miał on przesądzić o wygraniu przez nas tytułu, ale teraz jesteśmy skoncentrowani na meczu przeciwko Fenerbahçe. Jesteśmy bardzo podekscytowani. Mamy doświadczenie w tego typu turniejach i wiemy, po co tu przybywamy. Nie ma wyraźnego faworyta, lecz byliśmy pierwsi w sezonie zasadniczym i postaramy się wygrać EuroLigę raz jeszcze.

– Fenerbahçe zagra u siebie, ma świetny zespół i wyśmietnych zawodników na wszystkich pozycjach. Musimy wykonać rzeczy bardzo poprawnie, bardzo dobrze przygotować się do meczu i rozegrać go możliwie najlepiej. Przez czterdzieści minut musimy grać bardzo stabilnie, intensywnie, dobrze bronić, postarać się o kontrolę zbiórek i grę po naszemu.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2017.05.19, godz. 20:32, hunter_777
Hasta El Final Vamos Real !!!!!!!!!!!!!!

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama