REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.04.21, godz. 13:10, Zuza. / as.com

Butragueño: Wydarzenia z finałów nie będą miały wpływu

Fot. RealMadryt.pl

Dyrektor do spraw instytucjonalnych Realu Madryt, Emilio Butragueño, był delegatem Królewskich na losowanie par półfinałów Ligi Mistrzów. Po uroczystości udzielił kilku wypowiedzi zgromadzonym dziennikarzom.

– Dobrze się znamy. Atlético to bardzo trudny rywal, który dobrze broni i jest solidny. Awans do półfinału po meczu z Bayernem dał nam wiele radości. Mamy do wykonania trudny krok, żeby znaleźć się w finale tak wyczekiwanym przez całe madridismo.

– Atlético jest w bardzo dobrej formie, my także. Do pierwszego spotkania na Bernabéu pozostają jeszcze trzy mecze ligowe. Obie drużyny podejdą do tego starcia w dobrej formie. Liga Mistrzów zobowiązuje do gry na najwyższym poziomie. Przed nami bardzo intensywny dwumecz. Będziemy musieli pokazać się z najlepszej strony i wierzyć w naszych zawodników. To oni doprowadzili nas do tego miejsca.

– Nie wiem, czy fakt rozgrywania pierwszego meczu u siebie, a rewanżu na wyjeździe to plus. Teoretycznie lepiej jest grać rewanż u siebie, ale to zależy od wyniku w pierwszym meczu. Trzeba zagrać solidnie i wywalczyć dobry rezultat, a później obronić go w drugim spotkaniu. Trzeba rozegrać dwa dobre mecze. Mamy swoje szanse.

– Każdy rok jest inny i każdy mecz jest inny. Wydarzenia z obu finałów nie będą miały żadnego wpływu. Dobrze się znamy. Atlético świetnie wykorzystuje błędy rywali i jest bardzo solidne w obronie, mało traci goli. W takich spotkaniach rozstrzygająca może być jedna akcja. Nie wolno popełnić błędów, bo cena za nie może być bardzo wysoka.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2016/17

Komentarze

2017.04.21, godz. 16:29, wadix
  backagainbackagain - BAN (Prowokacje )   14 dni

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama