REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.04.21, godz. 08:18, El Jarek / MARCA

Ramos ma otrzymać dodatkowy rok kontraktu

Fot. Getty Images

„Sergio Ramos 2021”, w tych prostych słowach MARCA informuje o zamiarach klubu. Królewscy chcą maksymalnie docenić swojego kapitana, który stał się totalnym liderem Realu Madryt, za całą pracę dla organizacji, dodając mu rok do obowiązującego porozumienia. Po sezonie działacze przejdą do zamykania kolejnej serii nowych umów, ale sytuacja stopera jest inna od wszystkich.

Przede wszystkim Florentino Pérez chce nagrodzić obrońcę za jego postawę na boisku. Prezes i najważniejsi działacze są pod ogromnym wrażeniem tego sezonu w wykonaniu Hiszpana i tego, jak w wielu ważnych momentach ciągnął do góry zespół i kolegów. Najbardziej widoczne są bramki, których stoper strzelił już 10 w 35 meczach. Na uznanie zasługuje jednak także sama gra Sergio, który na przykład dwumecz z Bayernem rozegrał z zagrożeniem zawieszenia, ale pokazał pod tym względem niesamowity poziom koncentracji, udowadniając, że ciągle rozwija się jako piłkarz.

Ramos rośnie także dzięki opasce na ramieniu. Co do tego aspektu, Królewscy chcą również docenić wszystko, co kapitan reprezentuje jako lider, wypowiadając się i działając w najważniejszych momentach. Ostatni przykład to zwołanie kibiców na przywitanie drużyny przed starciem z Bayernem Monachium.

Obecna umowa Ramosa wygasa w czerwcu 2020 roku i ma zostać przedłużona o symboliczny rok, a porozumienie ma być już odpowiednio ukierunkowane. Dzięki niemu Ramos będzie mieć szansę na 16-letnią karierę w pierwszym zespole Realu Madryt. Działacze i trenerzy uważają to dzisiaj za najlepszą możliwą decyzję.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2017.04.21, godz. 11:22, pavel1
Może by tak jeszcze docenić postawę Pepe i nie skąpić mu dodatkowego roku kontraktu? W obronie jest bardziej pewny niż Ramos.
2017.04.21, godz. 10:57, marcus22
Jak dla mnie super;)
2017.04.21, godz. 10:06, TK8
Ja się cieszę z tej informacji. Atmosfera w klubie jest super, do tego niezły motywator w szatni jak i na boisku. Te jego bramki w tym sezonie na prawdę na wagę mistrzostwa. Ile razy mam zapewnił komplet punktów ? Ostatni dwumecz zagrał na prawdę bardzo dobrze. Obys miał taką formę jak najdłużej, życzę Ci tego Cesarzu :))
2017.04.21, godz. 09:48, Vazquez
pixi

gol nieprawidlowy - nie troluj
2017.04.21, godz. 09:29, adsz731
Wytrzymał z Bayernem bez żółtych kartek, boję się że w klasyku odreaguje i będzie czerwo ;)
2017.04.21, godz. 08:36, Lukasz118
Bez Ramosa liga byłaby dziś przegrana.
2017.04.21, godz. 08:27, Pinto z Rio
W tym sezonie bije się o miano najlepszego piłkarza sezonu (w Realu) razem z Marcelo i Danim. Ktoś może rzucić, że tracimy bramki w każdym meczu, ale przecież nikt nie powie, że głównymi winowajcami takiej sytuacji jest któryś z trzech wyżej wymienionych obrońców.
Poza tym, wkład każdego z nich w naszą ofensywę jest w tym sezonie ogromny.
2017.04.21, godz. 08:25, pixi
W sumie z wielkim przeciwnikiem jakim jest Bayern, w arcyważnym meczu Sergio znów strzelił niezwykle ważnego gola...

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama