REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.04.20, godz. 09:24, marthen / realmadrid.com

Llull: Nie był to doskonały mecz

Fot. Planeta ACB

Dwadzieścia trzy punkty zdobyte przez Sergio Llulla, jak i jego świetna współpraca z kolegami przesądziły o zwycięstwie Realu Madryt w ćwierćfinałowym starciu z Darüşşafaką. Rozgrywający opowiedział o spotkaniu na konferencji prasowej.

– Wygranie tego meczu było ważne. Gdy masz przewagę własnego parkietu, pierwszy mecz jest zawsze najgroźniejszy. Wygraliśmy go z pomocą Palacio, które po raz kolejny było niesamowite. Jesteśmy zadowoleni i myślimy już o piątku – zdradził Llull.

– Wiemy, że tak to będzie wyglądało przez całą serię. Jestem pewny, że rywale zachowali coś nowego na piątek. Jest to zespół bardzo wymagający w obronie, zastawiający dużo pułapek. Musimy być na to przygotowani mentalnie i fizycznie.

– Darüşşafaka nie załamuje rąk ani nie zwalnia tempa. Ważne jest, aby mieć w głowie konieczność intensywnej, regularnej gry przez czterdzieści minut, nie odpuszczać choćby na sekundę. Musimy poprawić się trochę we wszystkim. Nie był to doskonały mecz. Zagraliśmy dobrze, ale w drugim spotkaniu będą od nas wymagać więcej.

– Doświadczenie daje ci wiedzę, jak zachowywać się w ostatnich minutach. Musisz zagrać w sposób inteligentny i pomóc drużynie w różnych elementach. Starałem się pomóc w innych rzeczach, nie tylko w rzutach, i myślę, że koledzy to wykorzystali. Wierzą we mnie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2017.04.20, godz. 12:53, Sugar6
Zdjęcie wygląda jak żywcem wyjęty kadr z NBA 2K17 :D
Vamos Sergio!

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama