Luxemburgo po meczu

Vanderlei Luxemburgo dzieli się swoimi refleksjami po wczorajszym meczu

Wiedzieliśmy, że będzie to trudny mecz, jak zresztą każdy na tym stadionie - mówi trener Realu - Casillas miał dwie świetne interwencje w drugiej połowie, po tym mieliśmy szanse nawet na zwycięstwo w tym spotkaniu po akcjach Ronaldo i Celadesa. Spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy, dlatego końcowy rezultat nie jest ani przesadnie dobry, ani zły. Tak naprawdę jedyna rzecz której się nie spodziewaliśmy to porażka u siebie z Athletic. Co do spotkań z Valencją i Depotivo, każdy wynik był możliwy. Porażka z Athletic to zdecydowanie najgorsza rzecz jaka mogła nam się przytrafić.

1:1 to wynik, który oddaje to, co działo się na boisku podczas tych 90-sięciu minut - kontynuuje Luxemburgo - chociaż to oczywiste, że w drugiej połowie Valencja grała lepiej. Jednak wtedy także mieliśmy okazje do zdobycia bramki, jak choćby sytuacja Ronaldo. W każdym razie, możemy być zadowoleni z remisu tutaj.

Odnośnie Ronaldo, wiedziałem, że wreszcie się przełamie i zdobędzie bramkę, ponieważ to świetny zawodnik. I nie mam wątpliwości, że strzeli dla nas jeszcze wiele goli.