Oceny zawodników po meczu z Betisem

Jak grali nasi?

Real Madryt wygrał z Realem Betis 2:1. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili: El Jarek, Klatus, Leszczu i Zuza. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6. W wystawianiu not udział wzięło także 1056 użytkowników.

Nagrodę dla oceniających sponsorowaną przez sklep internetowy PodStadionem.pl – 50 złotych do wydania w tymże sklepie – wygrał Aithrael. Prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy.

Keylor Navas
Pokazał swoje najgorsze i najlepsze oblicze w ciągu zaledwie 90 minut. Trudno zrozumieć jego błędy z pierwszej połowy. Najpierw fatalnie pomylił się poza polem karnym, a potem sam wbił sobie piłkę do bramki. Na szczęście w końcówce meczu znów był tym Keylorem, który rozkochał w sobie Bernabéu.

Daniel Carvajal
Miał dużo pracy przy ofensywnie usposobionym Durmisim. Przy pierwszym golu zabrakło go na pozycji, jednak jak zawsze dawał drużynie szerokość gry. Nie błyszczał ani z przodu, ani z tyłu. Zaliczył przeciętny występ.
Nacho
Większość opisów jego występów moglibyśmy prezentować za pomocą opcji kopiuj-wklej. Zagrał na swoim normalnym, solidnym poziomie. Nie odstawał od swoich partnerów i zaliczył udany mecz.
Sergio Ramos
Znowu to zrobił. Niech żyje matka, która cię urodziła, Sergio.
Marcelo
Zaliczył ważną asystę pod koniec pierwszej połowy, ale to jedna z niewielu rzeczy, za które można go pochwalić. W jego grze było sporo niedokładności, a do tego cierpiał w grze obronnej. Bywało lepiej, ale i tak można być zadowolonym z tego jednego, wyśmienitego podania do Cristiano Ronaldo.
Luka Modrić
Nie rozegrał wielkiego meczu. Był przydatny w defensywie, dużo biegał, ale w jego poczynaniach nie było magii, która na pewno przydałaby się w meczu przeciwko wymagającemu i dobrze broniącemu rywalowi.
Toni Kroos
Niemal przez cały mecz był jednym z najsłabszych ogniw Realu Madryt. W jego grze było sporo niedokładności i mało błysku. Ucierpiał na tym, że za jego plecami brakowało Casemiro. Swoje jednak zrobił – odnalazł w polu karnym Sergio Ramosa, a dalszy ciąg znacie wszyscy.
Isco
Nieźle współpracował z Marcelo czy Ronaldo, ale i jego poczynania zostały w końcu stłamszone przez defensywę Betisu. Znikał na długie minuty i nie był w stanie zrobić różnicy w okolicach pola karnego gości.
James Rodríguez
W pierwszej części meczu był aktywny i posłał kilka bardzo dobrych podań. Z czasem jego wpływ na postawę drużyny malał, ponieważ do głosu zaczęli dochodzić piłkarze gości. Pewnie miałby więcej do powiedzenia, gdyby dano mu więcej swobody. Przyklejony do prawego skrzydła nie dał drużynie aż tak dużo.
Álvaro Morata
Już na początku meczu stanął przed świetną szansą, ale podjął złą decyzję i dograł do gorzej ustawionego Cristiano Ronaldo. Poza tym przez 71 minut nie oddał nawet strzału. Wygląda na to, że jest znacznie groźniejszy, kiedy gra nie od pierwszej minuty, lecz gdy wchodzi z ławki rezerwowych.
Cristiano Ronaldo
Zrobił swoje, czyli strzelił bramkę. Poza tą akcją nie zagrał tak dobrze jak w kilku poprzednich starciach. Miał jeszcze cztery niezłe okazje, ale raz dobrze spisał się Antonio Adán, dwukrotnie piłka przeleciała obok lub nad bramką, a raz arbiter wskazał bardzo wątpliwą pozycję spaloną. W tej ostatniej akcji Portugalczyk pokonał bramkarza Betisu, ale sędzia Mateu Lahoz przerwał grę.