REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.03.10, godz. 15:04, El Jarek / as.com, marca.com

Sánchez del Amo: Jedziemy z zamysłem walki o wygraną

Fot. Getty Images

Víctor Sánchez del Amo wziął udział w konferencji Betisu z okazji akcji zachęcającej do oddawania krwi. Szkoleniowiec szeroko wypowiadał się także o niedzielnym meczu z Realem Madryt.

– Zdolności przywódcze i umiejętności zdobywania bramek Sergio Ramos znają wszyscy. Cały czas je pokazuje, ale oni mają też naprawdę wyjątkowych atakujących. Sergio to specjalista od stałych fragmentów i ma doskonałych podających, którzy potrafią to wykorzystać. Jak się przed nim bronić? Każdy stały fragment to zagrożenie i trzeba prezentować bardzo wysoki poziom w bronieniu tych sytuacji.

– Mecze z Realem i Barceloną są podobne. Pokazaliśmy już, że możemy rywalizować na tym poziomie. Spotkanie z Deportivo zostaje za nami i tylko nam pomoże. Dzisiaj wiem, że ten karny powinien był zostać podyktowany i nie jest dla nas żadną wymówką. Gdybyśmy wykorzystali swoje okazje, nie lamentowalibyśmy dzisiaj nad tym karnym. Dobre jest to, że jesteśmy wkurzeni na remis, bo to oznacza, że byliśmy blisko wygranej.

– Jedziemy do Madrytu z całkowitym zamysłem walki o wygraną. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale wierzymy w nasze szanse i spróbujemy je wykorzystać.

– Joaquín ciągle nie jest gotowy na 100%. Jego forma fizyczna nie jest optymalna, bo to weteran i nie dochodzi już tak szybko do dyspozycji, która pozwala na rozegranie całego spotkania. Myśleliśmy, że jest już gotowy, by być z zespołem w starciu z Sociedadem i pośpieszyłem się, pozwalając mu wejść na boisko, gdy nie złapał jeszcze dobrego rytmu.

- Siedmiu obrońców na Deportivo? To zależy od punktu widzenia. Czym jest dla ciebie obrona? U nas to jest jasne. Nie mamy żadnego Messiego, żeby kogoś zwalniać z bronienia. Chcemy używać całej jedenastki w defensywie i w ofensywie. Jeśli przypatrzysz się na średnie pozycje naszych bocznych obrońców w kolejnych meczach, to może trzeba ich określać inaczej, a nie obrońcami. Należy na to patrzeć z realnej perspektywy. Mamy zawodników, którzy radzą sobie na wielu pozycjach.

– Zidane osiąga bardzo dobre wyniki w klubie o najwyższym wymaganiach. Wyciąga świetną postawę od swojej drużyny i z mojej strony ma maksymalny szacunek.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2017.03.10, godz. 22:29, bekey
Kolejny klub hiszpański, który czuje, że obecny Real można zdominować i ograć nawet na Bernabéu. Tak długo jak Zidane wystawi patologiczne, pozbawione skrzydłowych BBC.
Śmieją się z nas, jadąc do Barçy maja więcej szacunku...

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama