REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.03.10, godz. 09:32, Cover / MARCA

Klasyk niczym Super Bowl

Fot. Getty Images

Dzisiaj w hotelu Fontanebleu w Miami Beach oficjalnie zostanie ogłoszone pierwsze zamorskie spotkanie Realu Madryt z Barceloną od 1982 roku, gdy Klasyk rozegrano w Wenezueli. Na obiedzie spotkają się przedstawiciele obu klubów, aby oficjalnie ogłosić, że mecz odbędzie się 29 lipca na nowym Hard Rock Stadium w Miami.

Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach International Champions Cup i będzie ozdobą tego organizowanego corocznie turnieju. „Negocjacje nie były łatwe”, twierdzą ludzie z Relevent Sports, przedsiębiorstwa odpowiadającego za rozgrywki, ale udało się je doprowadzić do końca. W Stanach Zjednoczonych chcą, aby ten mecz stał się swego rodzaju mini Super Bowl pod kątem atmosfery na stadionie. Przed, w trakcie i po potyczce odbędą się koncerty. Amerykanie chcą zgotować Hiszpanom spektakl, jakiego jeszcze nie widzieli w okresie przygotowawczym.

Trzeba mieć na względzie, że oba zespoły mogą się ze sobą zmierzyć także w sierpniu podczas Superpucharu Hiszpanii, jeśli Real wygra ligę, a Barcelona Puchar Króla. W najbliższych dniach oficjalnie zostanie też ogłoszona reszta spotkań, jakie Królewscy rozegrają w USA. Jedno z nich ma się odbyć w Los Angeles, kolejne w Waszyngtonie, a następne w Chicago 2 sierpnia przeciwko reprezentacji złożonej z graczy całego MLS.

REKLAMA

Komentarze

2017.03.10, godz. 14:00, Ronaldovva
Trochę bez sensu że taka pompa w meczu bez znaczenia, ale taki urok USA
Finały Ligi Mistrzów mogłyby być trochę bardziej uświetniane, chociaż wiadomo że głównym widowiskiem ma być mecz.
2017.03.10, godz. 10:46, neo4571
Real vs Barcelona, nawet jesli na papierku towarzysko, to na boisku juz na pewno tak nie bedzie.. :) zbyt bogata historia jest tych pojedynkow zeby sobie zrobili mecz przyjazni, badz grali na pol gwizdka, nawet mimo tego ze to tylko przygotowania do sezonu :)
2017.03.10, godz. 10:22, madridista555
Mecz o stawke to jednak co innego, dziwnie troche się będzie oglądało mecz Real-Barcelona wiedząc że jest to tylko mecz towarzyski

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama