REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.02.17, godz. 01:14, El Jarek / Twitter

Ramos: To ważne, żeby ekipa i fani byli jednością


Grada Fans RMCF, czyli grupa odpowiedzialna na Santiago Bernabéu za doping, opublikowała filmik, na którym widzimy, jak Sergio Ramos dziękuje jej za doping w tym sezonie.

– Świetnie, świetnie, bardzo dziękuję. Cóż, jako kapitan jestem tu w kolejnym roku, by zobaczyć się z wami wszystkimi i osobiście podziękować za wsparcie i sympatię, jaką nam okazujecie. Szczególnie chodzi o najtrudniejsze momenty, kiedy najbardziej was potrzebujemy. I cóż, chociaż jesteście dosyć wysoko, to czujemy wasz doping [śmiech]. Chciałem też naprawdę mocno podziękować za ostatnie wsparcie dla mnie, za baner po meczu z Sevillą [jeden z fanów krzyczy hasło z tego baneru: „Niech żyje matka, która cię urodziła!”; śmiech Sergio]. Naprawdę jesteśmy wam wdzięczni za wszystko i to jest ważne, żeby ekipa i fani byli jednością. Nie ma lepszego sposobu, by wygrywać. Rywale muszą nas czuć, zaczynając od was, a kończąc na naszym nastawieniu, naszych jajach na boisku [śmiech] i zwycięstwach. Dziękuję jeszcze raz, że tu przyszliście. Dla mnie osobiście to wielki powód do dumy, że noszę opaskę kapitana w najlepszym klubie na świecie i obyśmy razem mogli w tym sezonie świętować Ligę Mistrzów i ligę. To trudne cele, ale jesteśmy na dobrej drodze. Zrobimy wszystko, co możliwe i naprawdę dziękuję wam wszystkim – powiedział Ramos.

Hiszpan wrzucił ten filmik na swojego Twittera z podpisem: „Kibice to dusza drużyny. Razem możemy być niepokonani. Dziękuję, madridistas!”.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2017.02.17, godz. 16:34, _Miklo_
Z czystym sercem mogę powiedzieć, że w końcu mamy kapitana.
2017.02.17, godz. 12:33, Snap
Sergio to swój chłop.
2017.02.17, godz. 10:38, TrollerForLive
EL Capitan co więcej można powiedzieć :)
2017.02.17, godz. 03:59, tatar9
Klasa Ramosa!!

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama