REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.02.16, godz. 10:50, El Jarek / BeIN Sports

James: Zawsze czułem się dobrze

Fot. Getty Images

James po meczu z Napoli pojawił się w przy stanowisku BeIN Sports. Przedstawiamy zapis tego wywiadu z Kolumbijczykiem. Przypominamy też, że wcześniej w strefie mieszanej atakujący wypowiedział się między innymi na temat swojej przyszłości.

Rozegraliście wielki mecz, ale wyróżnić trzeba chyba to, że odrobiliście straty i wygraliście w tak przekonywujący sposób.
Liga Mistrzów już taka jest, że trzeba trochę cierpieć. Pokazaliśmy jednak poziom i zdobyliśmy trzy bramki przeciwko trudnemu rywalowi, który ma mocnych graczy w ofensywie. Pokazaliśmy dobrą grę.

Czy możemy stwierdzić, że niektóre z faz tego meczu były w waszym wykonaniu najlepsze w całym sezonie?
Tak. Kiedy masz w drużynie graczy, którzy sprawiają, że wszystko jest łatwiejsze, to gra jest lepsza. Luka, Toni, Casi, Cris, Karim… Nie no, wszyscy [śmiech]. Grający, wchodzący, cała kadra ma wielką jakość i wszyscy bardzo chcą pomagać. Dzisiaj zasłużenie wygraliśmy.

Trener powiedział nam, że zagrałeś bardzo dobrze.
Tak, cieszę się. Starałem się pomagać w odniesieniu zwycięstwa. Nie zawsze da się strzelić czy asystować, ale trzeba też pracować. Bernabéu to docenia.

Zidane cię chwali, Bernabéu żegna owacją. Jak się czujesz, jeśli chodzi o odczucia?
Dobrze, bardzo dobrze. Zawsze czułem się dobrze. Ciągle pracuję na maksa i dzisiaj było to chyba widać w meczu. Dotyczy to nie tylko mnie, ale też całej grupy.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2016/17

Komentarze

2017.02.16, godz. 12:56, kolgejt
Sigane
Jak wchodzę w kolejny news o Jamesie i kolejny pierwszy raz wpis , który widzę to "ze bym go sprzedał". Weź sobie zainstaluj FM i tam sprzedawaj do woli ok ??
2017.02.16, godz. 11:26, optimus25
Bo w tejtv chwili byl najlepszym wyborem, Asensio po dobryn poczatku kompletnie zgasł, nic nie daje. Vazquez lepszy z lawki a Isco do wczorajszej taktyki nie pasowal
2017.02.16, godz. 11:11, marcus22
Bo Zidane wiedział jak my wszyscy że na taka gre Napoli to tylko i wyłącznie musiał być James a nie Isco....z Isco wyglądało by to zupełnie inaczej i dlatego na rewanż moim zdaniem zagra Isco bo mamy wynik i na San Paolo możemy grać swoje i jeszcze strzelić bramke by zamknąć dwumecz
2017.02.16, godz. 11:11, andriy1993
Gdyby tylko James był szybszy, bo kilka razy wczoraj niepotrzebnie spowalniał grę;p
2017.02.16, godz. 11:05, mateusz315
sigane sam sie sprzedaj
2017.02.16, godz. 11:04, Peluquero
James w formie daje penetrację, kombinacyjną piłkę i prostopadłe podania z bardzo trudnych warunkach, nie mamy piłkarza o tej charakterystyce w zespole.
2017.02.16, godz. 11:04, damian77
Przekonujący* Panie Redaktorze El Jarek, a nie przekonywujący ;)
2017.02.16, godz. 10:59, sigane
Ja bym go sprzedał. Można by odzyskać część zainwestowanych środków. Jak na zawodnika za 70 mln, to daje bardzo mało w ofensywie. Nie ma dla niego miejsca w podstawowej jedenastce, gramy taktykami w których się nie odnajduje, a gra tylko dlatego, że wydano na niego dużo. Lepiej zdecydowanie postawić na Asensio.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama