SS Reyes – Real Madryt B 1:1

Nasza drużyna zwiększyła przewagę nad wiceliderem, Universidad, do 3 punktów...

Real Madryt B przywiózł remis z Estadio Nuevo Matapinoneras i powiększył przewagę nad Universidad Las Palmas, które przegrało w Vigo z Celtą B 1:2, do 3 punktów. W 27. minucie meczu prowadzenie gościom dał Roberto Soldado (14. bramka w sezonie). Jednak Real B nie zdołał dowieźć zwycięstwa do końca – 9 minut przed końcem cenny remis, broniącym się przed spadkiem zawodnikom Sanse, zapewnił Alex. Ogromny wpływ na wynik miała czerwona kartka, jaką otrzymał obrońca Realu Palencia w 75. minucie.

Real Madryt B może już spokojnie myśleć o barażach o awans do Segunda Division. Jednak forma podopiecznych Juana Ramona Lopeza Caro nie nastraja optymistycznie przed meczami o awans. Z drugiej strony, do decydujących meczów pozostało jeszcze dużo czasu, więc póki co cieszmy się z tego, iż minigalactocos od 1. do 24. kolejki nie oddali fotelu lidera grupy 1 Segunda Division B.

24. kolejka Segunda Division B, grupa 1: SS Reyes - Real Madryt B 1:1 (Alex 81 – Soldado 27).
Union Deportiva San Sebastian de los Reyes: Rebollo – Vaqueriza, Javi Sanchez, Romero, Agustin, Aitor, Carlos Alberto, Nacho, Redondo, Verodia, Alex. Trener: Antonio Irondo.
Real Madryt B: Diego Lopez – Palencia, Paredes, Arbeloa, Sergio, Jotha, Juanfran, Javi Garcia (67. Sergio), Soldado (79. Barral), Trashorras, Adrian Martin (85. Alex Perez). Trener: Juan Ramon Lopez Caro.
Sędzia: Renales Galindo. Żółte kartki: Agustin (gospodarze) oraz Adrian i Palencia (goście) czerwona kartka: Palencia.