REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.01.10, godz. 12:13, Mateo / marca.com

Salgado: To był rok Cristiano, bez wątpienia

Fot. Getty Images

Míchel Salgado rozmawiał z dziennikarzami na gali FIFA. Hiszpan pochwalił Cristiano i przyznał, że nagroda dla niego jest sprawiedliwa. Wypowiedział się również na temat nieobecności piłkarzy Barcelony na uroczystości.

– Wygranie czterech Złotych Piłek w rywalizacji z Messim jest niesamowite. To był rok Cristiano Ronaldo, bez wątpienia. Zdobycie nagrody FIFA The Best było sprawiedliwe, w końcu wyboru dokonał cały piłkarski świat. Nikt nie może wątpić w ten wybór.

– Ronaldo? Nie miałem wielu okazji, by dobrze go poznać, ale i tak dostrzegłem, jakim jest zwycięzcą. Jest niesamowitym piłkarzem, sportowcem totalnym. Potrzebuje obecności na szczycie i zawsze tam jest. Nie jestem bezstronny, ale nagroda jest sprawiedliwa. Tylko w Figo widziałem tę samą zwycięską mentalność.

– Podczas obiadu rozmawiano o nieobecności Barcelony. Dziwnie było nie widzieć ich tutaj i nie móc z nimi porozmawiać. To nie moja sprawa, ale chciałbym być z nimi tutaj. Ponadto przede wszystkim kibice chcieliby cieszyć się z ich obecności. FIFA chce, żebyśmy uczestniczyli w podejmowaniu decyzji, ale jeśli nie przyjeżdżasz, niewiele możesz powiedzieć.

– Obecny sezon jest na razie perfekcyjny dla Realu Madryt. Wszystko robią dobrze i przeżywają wielkie chwile. Nie narzekamy na sędziów. Ta drużyna ma większą regularność niż mój Real Madryt. Mentalność tego zespołu również jest silniejsza. Mogą wygrać więcej niż my, bo my nie utrzymywaliśmy takiej koncentracji.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2016/17

Komentarze

2017.01.10, godz. 17:52, patryk300392
po co oni zadają pytanie czy wpybór byl sprawiedliwy, po takim roku to najlatwiejszy rok do przyznania nagrody i tyle

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama