Oceny zawodników po meczu z Deportivo

Jak grali nasi?

Real Madryt wygrał z Deportivo La Coruńa 3:2. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili: Cover, El Jarek, Leszczu i Paczi. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6. W wystawianiu not udział wzięło także 967 użytkowników.

Nagrodę dla oceniających sponsorowaną przez sklep internetowy PodStadionem.pl – 50 złotych do wydania w tymże sklepie – wygrał Pawelw123. Prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy.

Keylor Navas
Przy pierwszym golu był bez szans, przy drugim zabrakło mu szczęścia. Poza tym nie miał okazji do wykazania się, ponieważ Deportivo oddało tylko dwa celne strzały. Tym razem los nie był jego sprzymierzeńcem.

Danilo
Znów nie zaliczył udanego meczu, jednak tym razem najwięcej pretensji można mieć do niego o grę z przodu. Zbyt często był niedokładny lub głupio tracił piłkę. W defensywie nie było źle, chociaż warto zaznaczyć, że sędzia mógł nawet wyrzucić go z boiska po starciu z Ryanem Babelem.
Pepe
Florin Andone sprawiał mu spore problemy, jednak w ostatecznym rozrachunku reprezentant Portugalii wychodził z większości sytuacji obronną ręką. Mimo że mecz zapamiętamy jako szalony, Pepe był akurat jednym z najspokojniejszych graczy na murawie.
Sergio Ramos
Znów to zrobił. Kapitan Realu Madryt jest obrońcą, który zawsze woli wygrać 4:3 niż 1:0. Wczoraj popełnił błąd przy drugim golu Joselu, ale w odpowiednim momencie wziął sprawy w swoje ręce. Kreator emocji.
Nacho
Dobrze radził sobie w defensywie i trudno się do niego przyczepić, kiedy trzeba było zatrzymywać ataki Deportivo. Z przodu nie było jednak tak dobrze. Mimo że często był na połowie rywala, niewiele z tego wynikało. Był też bliski gola, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował rywal.
Casemiro
W kolejnym meczu pokazał swoje najlepsze i najgorsze cechy. W odbiorze nie było lepszego od niego, ale w kwestii wyprowadzenia piłki, poza jedną akcją, niestety nie widać progresu. Zawalił przy pierwszym golu, kiedy lepszą decyzją niż drybling byłoby nawet wybicie piłki w trybuny.
Marco Asensio
Im bliżej bramki rywala, tym mniej skuteczny był młody pomocnik. Całkiem dobrze radził sobie w defensywie i nie zapominał o asekurowaniu Danilo, jednak w ofensywie pole do poprawy jest całkiem spore. Wydaje się, że przede wszystykim brakowało mu pewności siebie, ponieważ często unikał ryzyka i nie szukał odważnych rozwiązań.
Isco
Próbował wspierać kolegów na obu skrzydłach i rządzić w środku, ale zwarta obrona Deportivo nie pozwalała na zbyt wiele. Zaliczył asystę przy bramce Álvaro Moraty, ale lekki dołek formy jest widoczny.
Toni Kroos
Wszedł w buty Luki Modricia w doliczonym czasie gry i dostarczył perfekcyjną piłkę Sergio Ramosowi. Poza tym parę razy zabrakło mu dokładności, ale i tak wykręcił ponad 90-procentową skuteczność podań. Po kontuzji nie ma już śladu pod względem przygotowania fizycznego, ale do pełni formy jeszcze trochę mu brakuje.
James Rodríguez
W pierwszej połowie zmarnował najlepszą sytuację Realu Madryt, ale w 50. minucie w jakimś stopniu okupił winy. Dzięki jego naciskom udało się odzyskać piłkę na połowie rywala, a chwilę później Álvaro Morata pokonał Przemysława Tytonia.
Álvaro Morata
Zdobył piękną bramkę na 1:0 i skruszył mur Deportivo. Poza tym nie był zbyt dokładny i poza golem trudno znaleźć w jego grze dużo plusów. Niepotrzebnie przy niekorzystnym wyniku wciąż zaczepiał rywali, przez co największą ofiarą mógł być Real Madryt.
Lucas Vázquez
Tym razem i on dostał szansę odpoczynku, ale musiał ratować kolegów z ławki rezerwowych. Zaliczył asystę i dołożył dużą cegiełkę do zwycięstwa.