Isco: W tygodniu pracowaliśmy nad tym systemem

Wywiad pomeczowy jeszcze na murawie

Isco po derbach z Atleti udzielił wywiadu stacji Movistar Partidazo. Przedstawiamy zapis tej rozmowy.

Jak się czujesz, bo widzieliśmy, że schodziłeś kulejąc?
To było uderzenie kostki z pierwszej połowy, ale to raczej nic. Cieszę się z meczu drużyny.

Ależ dumny musiałeś schodzić z boiska po takim meczu i takiej pierwszej połowie.
Piłkarz lubi rozgrywać takie spotkania. Czułem się dobrze, wszystko mi wychodziło. Takie mecze nie udają się przez przypadek.

Jak ogólnie oceniasz te 90 minut?
Cóż, wyszliśmy mocno naładowani na ten mecz. Graliśmy piłką, stworzyliśmy pierwszą sytuację. Po golu może trochę się cofnęliśmy, ale potrafiliśmy wytrzymać nacisk Atleti. Na koniec wywozimy stąd wysoki wynik.

Podobało ci się dzisiaj ustawienie zespołu? Kiedy Zidane podjął tę decyzję?
Nie wiem. W tygodniu pracowaliśmy nad tym systemem. Na koniec wyszło dobrze. Może w jakimś okresie cierpieliśmy jako zespół, ale potrafiliśmy sobie z tym poradzić i jestem z tego bardzo zadowolony.

Czy to był twój najlepszy mecz w Realu Madryt? A przynajmniej pierwsza połowa?
Cóż, na pewno schodzę bardzo zadowolony z mojej pracy i całej drużyny. Wygrana 0:3 tutaj jest trudna do osiągnięcia. Trzeba być z tego dumnym.