/ kicker.de

Debiut Diego Leona

20-letni zawodnik wypożyczony z Realu do Arminii zadebiutował w Bundeslidze...

Diego Leon zadebiutował dziś w Arminii Bielefeld. 20-letni Hiszpan, wypożyczony na 1,5 sezonu Realu Madryt do niemieckiego pierwszoligowca, pojawił się na boisku w wyjazdowym meczu kontra Borrussi Moenchengladbach – w 76. minucie zmienił Dammeiera. Arminia przegrała 0:1. Diego, już po 3 minutach od momentu pojawienia się na placu gry, przeprowadził akcję, po której Buckley mógł zdobyć bramkę.

Tak więc coś, co wydawało się nieprawdopodobne, stało się faktem. Diego Leon, który nie zagrał ani minuty w Realu Madryt B w obecnym sezonie, wystąpił w meczu niemieckiej 1. Bundesligi!

Arminia Bielefeld zajmuje 11. miejsce w tabeli z 4 punktami straty do miejsca dającego prawo gry w Pucharze UEFA i z 10 punktami przewagi nad strefą spadkową.