Hiszpania U-21 wygrywa z Estonią, dwa gole Asensio

Świetny mecz gracza Królewskich

Reprezentacja Hiszpanii do lat 21 pewnie pokonała u siebie Estonię 5:0 w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Kibiców Realu Madryt ucieszy zapewne to, że Marco Asensio rozegrał bardzo udane zawody i aż dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Poza nim strzelali dwaj zawodnicy związani z Barceloną, Denis Suárez i Munir. Na uwagę zasługuje przede wszystkim występ tego drugiego, który na placu gry pojawił się dopiero w 64. minucie.

Zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego mimo przewagi długo nie potrafili pokonać Igonena. Impas udało się przełamać w 36. minucie, kiedy po strzale Suáreza było 1:0. Chwilę potem wynik meczu podwyższył Marco Asensio i Hiszpania uzyskała bezpieczne prowadzenie. Gościom od tej chwili trudno już było marzyć o zwycięstwie.

Chłopcy Celadesa na powrót rozstrzelali się dopiero w samej końcówce meczu. Rewelacyjnie spisał się wtedy Munir, który trafił w 86. minucie, a potem raz jeszcze w doliczonym czasie gry. W międzyczasie drugiego gola zdobył Marco Asensio. Hiszpanie zagrali pewne, dobre spotkanie i musi cieszyć, że spora w tym zasługa gracza Realu Madryt.

Hiszpania U-21 – Estonia U-21 5:0 (2:0)
1:0 Denis Suárez 36'
2:0 Marco Asensio 38'