REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2004.12.13, godz. 12:21, czarny / marca.com

5 stycznia dokończenie meczu

Spotkanie Realu Madryt i Realu Sociedad, które zostało przerwane po 87. minutach i 20. sekundach przy stanie 1:1 z powodu fałszywego alarmu bombowego, zostanie dokończone 5 stycznia o godzinie 18:00. Zawodnicy zagrają niecałe 3 minuty regulaminowego czasu plus cztery minuty, które chciał doliczyć sędzia Lizondo Cortes. Decyzja została podjęta na poniedziałkowym spotkaniu, które odbyło się o godzinie 11, między przedstawicielami Realu Madryt, Realu Sociedad i Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej (RFEF). To siedmiominutowe spotkanie rozegrane zostanie z udziałem publiczności - Ci którzy byli na niedzielnym meczu będą mogli wejść za darmo na jego kontynuację. Rozważano również zakończenie spotkania z rezultatem 1:1.

Zastanawiano się również nad przesunięciem spotkania charytatywnego przeciwko biedzie przyjaciół Zidane'a i Ronaldo, ale wygląda na to, że odbędzie się ono w tym tygodniu.

Po spotkaniu prezydent Realu Sociedad, José Luis Astiazarán pochwalił działania służb Realu Madryt: - Wczoraj mieliśmy trudną sytuację, dzięki Bogu, że nic się nie stało. Chciałbym pogratulować Realowi Madryt efektywności w ewakuacji stadionu.

Dyrektor sportowy Realu Madryt, Emilio Butragueno chwalił natomiast publiczność: - Chciałbym powiedzieć, że publicznośc zademonstrowała wielką dojrzałość i czujemy się z tego powodu bardzo dumni.

REKLAMA

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama