/ bbc.co.uk

Gol Hierro

Fernando Hierro zdobył swą pierwszą bramkę dla Boltonu...

Żywa legenda Realu Madryt, Fernando Hierro, strzelił swą pierwszą bramkę dla Bolton Wanderers. Hierro, który rozegrał cały mecz, pokonał bramkarza Norwich, Greena, w 23. minucie. Poza tym hiszpański obrońca dotknął ręką piłki we własnym polu karnym, jednak sędzia nie zauważył tego zagrania. Mecz skończył się jednak zwycięstwem gospodarzy 3:2. Cieszy gol Fernando Hierro, trzeba jednak też powiedzieć, iż trener Wanderers, Sam Allardyce, był po spotkaniu wściekły na to, co pokazała linia defensywna. W dzisiejszym meczu zagrali także inni zawodnicy niegdyś związani z Realem: Ivan Campo – do 70. minuty na środku pomocy oraz Julio Cesar, który wszedł na boisko w 90. minucie.
Bolton, który jeszcze niedawno był rewelacją Premier League, obecnie spuścił z tonu i zajmuje 9. miejsce w tabeli.