Gol Toniego Kroosa z Anglią

Pomocnik Królewskich strzela w meczu towarzyskim

Reprezentacja Niemiec kontynuuje przygotowania do zbliżającego się EURO. Joachim Löw tradycyjnie postawił na Toniego Kroosa, który jest jednym z najważniejszych graczy Die Mannschaft. Pomocnik Realu Madryt wpisał się na listę strzelców w 43. minucie dzięki uderzeniu lewą nogą zza pola karnego. Niemcy wyszli nawet na dwubramkowe prowadzenie, a asystę przy trafieniu Mario Gómeza zaliczył Sami Khedira.

Dzięki świetnej remontadzie Anglicy zdołali wyrównać, a w ostatniej minucie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jordan Henderson dośrodkował z rzutu rożnego, a najlepiej w polu karnym gospodarzy ustawiony był Eric Dier. Ostatecznie mecz w Berlinie zakończył się rezultatem 2:3. Za trzy dni Niemcy zagrają w Monachium z Włochami, którzy przedwczoraj zremisowali z Hiszpanią 1:1.

Niemcy – Anglia 2:3 (1:0)
1:0 Kroos 43' (asysta: Özil)
2:0 Gómez 57' (asysta: Khedira)