Porażka Realu Madryt w finale Al Kass International Cup

Królewscy przegrali z Aspire Football Dreams

Real Madryt U-17 drugi raz w historii doszedł do finału Al Kass International Cup, ale niestety znów nie zdołał sięgnąć po to trofeum. W ostatnim spotkaniu Królewscy musieli uznać wyższość Aspire Football Dreams, z którym przegrali 0:2.

O fazie grupowej i ćwierćfinałach turnieju w Katarze można przeczytać tutaj. W półfinale rywalem Realu Madryt był Red Bull Salzburg. Austriacy objęli prowadzenie w ostatniej minucie pierwszej połowy, ale Hiszpanie się nie zrazili i w drugiej części meczu w zdobyli dwie bramki w odstępie zaledwie trzech minut. Już wydawało się, że awans jest w rękach madrytczyków, gdy w 93. minucie padł wyrównujący gol. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne, a w nich Real Madryt wygrał 9:8.