REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2016.02.13, godz. 23:32, Mateo / realmadrid.com

Héctor Martínez: Nasze morale są bardzo wysokie

Héctor Martínez i Álvaro Jiménez w tym tygodniu rozmawiali z dziennikarzami z oficjalnej strony internetowej klubu. Obaj przyznali, że czeka ich trudny wyjazd, ale zapewnili, że spróbują narzucić własny styl gry.

Héctor Martínez:
– Drużyna jest zmotywowana i morale są bardzo wysokie. Zdajemy sobie sprawę, że jutro musimy wygrać, żeby spróbować wyprzedzić Barakaldo i zająć fotel lidera.

– Im więcej punktów zdobędziemy, tym wcześniej zagwarantujemy sobie udział w play-offach. Musimy patrzeć przed siebie i zagrać jutro tak, jak to robimy na Alfredo Di Stéfano. Nie będziemy nic zmieniać, ani starać się grać bardziej defensywnie. Zrobimy wszystko, co możliwe, żeby zdobyć bramki.

– Bardzo ważne jest utrzymanie przewagi nad piątym zespołem w tabeli, ponieważ to miejsce nie gwarantuje gry w play-offach. Wiemy, że Amorebieta jest silna na własnym stadionie. Czeka nas trudne zadanie, ale musimy narzucić własny styl gry i zgarnąć trzy punkty.

– José León jest dla nas ważnym zawodnikiem, wiele wnosi do naszej gry. Jego nieobecność jest złą wiadomością, ale spróbujemy go zastąpić. Będziemy go wspierać, żeby jak najszybciej wrócił na boisko.

Álvaro Jiménez:
– Musimy podejść do tego meczu tak, jak do każdego innego, ponieważ jeśli się cofniemy, przeciwnicy mogą nam sprawić wiele problemów. Musimy grać tak, jak do tej pory i słuchać poleceń trenera. Naszym celem jest zdobycie trzech punktów na trudnym terenie.

– Trzeba wykorzystać okazje, które sobie stworzymy. Może ich nie być wiele. Do tego musimy dobrze bronić i uważać na grę w powietrzu. Amorebieta jest znakomita pod tym względem. W zeszłym sezonie mecz na ich stadionie wiele nas kosztował. Boisko jest niezłe, ale pogoda często nie sprzyja. Wiemy, że oni przewyższają nas wiekiem i doświadczeniem, ale musimy zagrać po swojemu. Oni z pewnością dadzą z siebie wszystko.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Real Madryt Castilla

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama