/ marca.com, realmadrid.com

2 gole Ronaldo

2 bramki strzelił Wenezueli Ronie, cały mecz kontra Urugwajowi rozegrał Walter Samuel

Ronaldo strzelił 2 bramki w meczu w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Canarinhos rozgromili na wyjeździe 5:2 Wenezuelę. Napastnik Realu wpisał się na listę strzelców w 48. i 52. minucie. Pozostałe bramki dla Brazylii zdobyli Kaka (2) i Adriano. Dla gospodarzy – zmniejszając rozmiary porażki z 0:5 na 2:5 – trafił 2 razy Ruberth Moran. 90 minut zagrał we wczorajszym meczu Roberto Carlos.

Świetnie spisali się też Argentyńczycy, wygrywając z Urugwajem 4:2 po golach Luisa Gonzaleza, Figueroy (2) i Zanettiego. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Walter Samuel. Dla gości gole zdobyli Cristian Rodriguez i Chevanton.

(fot. as.com; na zdjęciu Ronaldo walczy z 1 z Wenezuelczyków)