/ Twitter

PSG już przygotowuje się na przyjęcie Królewskich

Francuzi zaczepili Hiszpanów na Twitterze

Paris Saint-Germain już rozpoczęło przygotowania do zmierzenia się z Realem Madryt. Francuzi są jednym z najaktywniejszych klubów na Twitterze i zaczepili Królewskich pytaniem czy pamiętają mecz z sezonu 1992/93, kiedy PSG wygrało 4:1. Chodzi o dwumecz w ćwierćfinale Pucharu UEFA. W pierwszym meczu w Madrycie Real wygrał 3:1, a gola strzelił między innymi Butragueńo. W rewanżu było już 3:0 dla gospodarzy, ale Zamorano trafił na wyrównanie dwumeczu w 89. minucie. To nie był jednak koniec, bo PSG zdobyło bramkę w 93. minucie za sprawą widocznego na zdjęciu w twicie Kombouaré.

„PSG-Real: Pamiętasz? kopia dla @realmadrid”.

W ostatnich latach oba kluby zmierzyły się tylko w meczach towarzyskich. W styczniu 2014 roku Królewscy wygrali 1:0 w Dosze po trafieniu Jesego, a w lipcu 2013 roku Real zwyciężył 1:0 w Göteborgu po bramce Benzemy.