/ cope.es

COPE: Espanyol oczekuje minimum siedmiu milionów euro

Królewscy wciąż szukają bramkarza

Real Madryt wciąż szuka bramkarza. W tym tygodniu dość głośno było o zainteresowaniu Kiko Casillą. Negocjacje w sprawie bramkarza Espanyolu już miały się rozpocząć, ale wczoraj prezes Los Pericos, Joan Collet, powiedział, że jest otwarty na negocjacje. Cztery miliony euro miały być jednak zbyt niską propozycją. Według Javiera de Haro z COPE nie wykonano kolejnych kroków w sprawie byłego bramkarza Castilli. Espanyol jest skłonny sprzedać zawodnika Królewskim, jednak oczekują minimum siedmiu milionów euro. Klauzula bramkarza wynosi 20 milionów euro, ale Real Madryt zachował połowę praw do piłkarza.

Wczoraj Espanyol rozegrał pierwszy mecz podczas pretemporady. Papużki wygrały 17:0 z Vall d'Aran. Casilla nie wszedł na murawę nawet na minutę. Debiut w barwach Los Pericos zaliczył za to Jorge Burgui, który kilka dni temu odszedł z Castilli na zasadzie wypożyczenia.