/ marca.com, fiorentina.prv.pl

Jak grali wypożyczeni (28.08-5.09.2004)

Dobrze radzi sobie we Włoszech Portillo, Carlos i Olalla nie mieszczą się w składach swoich drużyn

Oscar Minambres (Espanyol) i Ruben Gonzalez (Albacete) – Primera Division pauzowała.

Carlos Sanchez (Polideportivo Ejido) – 2. kolejka Segunda Division: Poli Ejido – Terrassa 0:0, Carlos 0.

Juan Olalla (Lleida) – 2. kolejka Segunda Division: Cadiz – Lleida 0:2, Olalla 0.

Javier Portillo (Fiorentina) – 29.08 Fiorentina wygrała Pirelli Cup (przeciwnikiem był Inter, mecz zakończył się wynikiem 2:2, karne: 5:4 dla ACF, Portillo do 72. i gol, został zmieniony przez Luisa Helguerę – brata Ivana); 1.09 w Pucharze Włoch Viola pokonała Veronę 3:0 (Portillo zdobył bramkę, w 90. minucie został zastąpiony przez – nie zgadniecie – Luisa Helguerę); i wreszcie mecze o trofeum prezydenta Messiny, p. Franzy – tutaj Fiorentina przegrała z Reggina 0:1 (Javier grał od 34. minuty) oraz zremisowała z Messiną 0:0 (Portillo grał cały mecz; spotkania trwały 45 minut).

(fot. student.wszia.edu.pl/~andreasik/ACF; na zdjęciu: Javier Portillo)