/ LiveScore.com

Królewscy strzelają

Dziś w Europie sporo spotkań towarzyskich. Grają oczywiście piłkarze Realu Madryt.

W pierwszym interesującym nas meczu Anglia pokonała Ukrainę 3:0. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 27. minucie David Beckham. W 50. minucie spotkania na 2:0 podwyższył inny zawodnik Realu - Michael Owen. Trzeciego gola - w 72. minucie - zdobył Shaun Wright-Phillips, który debiutował w reprezentacji. W innym ciekawym spotkaniu Hiszpania pokonała Wenezuelę 3:2 (1:1). Gola w tym meczu w 41. minucie zdobył Morientes po podaniu Salgado. Skład Hiszpanów: Ca?izares - Michel Salgado, Puyol, Iván Helguera, Romero; Víctor (68. Joaquín), Albelda (63. Xabi Alonso), Baraja (46. Valerón), Vicente (46. Reyes); Raúl (46. Tamudo), Morientes (46. Fernando Torres). Trener: Luis Aragonés.