Francja przegrywa z Brazylią, gol Varane'a

Benzema kapitanem gospodarzy

Francja przegrała na Stade de France z Brazylią 1:3. Wynik po dośrodkowaniu Valbueny z rożnego otworzył Varane, ale potem bramki zdobywali już tylko goście. Przed przerwą po podaniu Firmino trafił Oscar (podanie przeszło między nogami Varane'a), a w drugiej części bramki dorzucili Neymar i Gustavo z rożnego. Kapitanem Francuzów był Benzema, który w 7. minucie nie trafił do bramki z 3 metrów po zagraniu Varane'a. Napastnik Realu miał dobrą pierwszą połowę, ale zniknął w drugiej. Gracze Królewskich rozegrali pełne spotkanie. Jeśli chodzi o Marcelo, to Brazylijczyk wszedł na murawę dopiero w doliczonym czasie gry. Cały mecz na prawej stronie zagrał za to Danilo, który zaprezentował się z solidnej strony w obronie. W ataku defensor Porto miał tylko jedną wrzutkę, bo Brazylia wszystkie ataki rozgrywała lewą flanką przez Neymara.

Francja 1:3 Brazylia
1:0 Varane 21'