/ RealMadrid TV

Llull: Wygraliśmy dzięki trzeciej kwarcie

Krótki wywiad z rozgrywającym

Real Madryt pokonał Iberostar Tenerife różnicą dziewięciu punktów (94:85), a pomeczowymi wrażeniami z dziennikarką klubowej telewizji podzielił się Sergio Llull. Koszykarz zaliczył w tym spotkaniu 10 punktów i 4 asysty.

Sergio, gratuluję kolejnego zwycięstwa. Trochę kosztowało was wygranie dzisiejszego spotkania.
Bardzo dziękuję. Uważam, że na początku zagraliśmy trochę tak, jak w czwartek. Nie rozpoczęliśmy dobrze, a do przerwy pozwoliliśmy rywalom na czterdzieści osiem punktów. Nie powinniśmy do tego dopuszczać. Myślę, że w trzeciej kwarcie zagraliśmy dużo intensywniej, lepiej broniliśmy, kontrolowaliśmy zbiórki, a w ataku dobrze rozgrywaliśmy piłkę i ostatecznie wygraliśmy.

Nie było wcale tak łatwo.
Oczywiście. Podobnie było zarówno rok temu, jak i wcześniej. Jest to zespół, który nigdy nie ułatwia nam gry. Uważam, że rozegrali znakomitą pierwszą połowę, głównie z powodu naszej słabej obrony. Wygraliśmy dzięki trzeciej kwarcie.

Ośma ligowa wygrana z rzędu, tylko jedna porażka w tym roku... Passa trwa.
Zgadza się, znajdujemy się na dobrej drodze. Należy dalej nią podążać i postarać się o przegonienie w tabeli Unicajy.